Supertitle NB I, 15. forduló - ÉLŐ: kattints az eredményre! Bajnokság NB I (2009/2010) Helyszín Hidegkuti-stadion Mérkőzés kezdete 2009. november 21. szombat 16:00 Az aktuális félidő kezdete 2009. november 21. szombat 16:03 Csapat A MTK Csapat A gólok 2 Csapat B Diósgyőr Csapat B gólok 0 Első félidő 46′ Vége a félidőnek. 45′ Szatmári beadását Lencse tette kapura, Szatmári hatalmas reflexszel védeni tudott. Az esetet követő szögletből Könyves bólintott mellé. 41′ Takács távoli, mintegy 30 méterről eleresztett szabadrúgását tolta fölé ujjheggyel Szántai. 37′ Továbbra is mezőnyjáték folyik a pályán. 31′ Továbbra sem javult sokat a játék képe, annyiban azonban változott, hogy az MTK vette át az irányítást. Helyzeteket azonban továbbra sem igazán láthattunk. 22′ GÓÓÓÓL! Már kettő! Lencse kényszerítőzött remekül Vadnaival, majd a visszakapott labdát a kimozduló Somodi mellett a bal sarokba küldte. Két hazai helyzet, két gól. 2-0! 19′ Takács Péter próbálkozott ezúttal, a Diósgyőr U20-as válogatottja jó 18 méterről durrantott jócskán mellé. 15′ A gól sem hozta meg igazán a csapatok kedvét. Bár a Diósgyőr továbbra is többet kezdeményez, ez igazi helyzetben nem mutatkozott még meg, a hazaiaknak pedig gyakorlatilag nem is volt lehetőségük. 11′ GÓÓÓL! A semmiből szerzett vezetést az MTK! Szatmári a tizenhatoson belülről, mintegy 13 méterről lőtt kapura, a labda jócskán irányt változtatott Viskovicson, így Somodi tehetetlen volt, a labda a bal felsőbe pattant. 1-0! 9′ Takács Péter beadását Balajti 8 méterről, kapásból lőtte kapura, Szántai nagy bravúrral védett. 8′ Helyzet nélkül teltek a kezdeti percek, a Diósgyőr eddig többet birtokolta a labdát. 5′ Máris itt egy sárga, Vukadinovics kapta. 1′ A Diósgyőr kezdte a találkozót. 0′ HAMAROSAN KEZDŐDIK A TALÁLKOZÓ! Beharangozó nyilatkozatok itt! I Az NB I állása itt! TARTSATOK VELÜNK! Második félidő