Supertitle NB I, 30. forduló - ÉLŐ: kattints az eredményre! Bajnokság NB I (2009/2010) Helyszín Szombathely Mérkőzés kezdete 2010. május 23. vasárnap 17:30 Az aktuális félidő kezdete 2010. május 23. vasárnap 17:32 Csapat A Haladás Csapat A gólok 3 Csapat B Paks Csapat B gólok 0 Első félidő 46′ Szenzációs ajánlat: Szurkolj ajándék jeggyel és ajándék zászlóval a németek ellen - kattints! 46′ Oross 19 méteres lövése Égeren megpattanva centikkel kerülte el Kovács kapujának bal sarkát. A kapus csak szemmel követte az eseményeket. Félidő, 3-0. 45′ Egy perc a hosszabbítás. 40′ GÓL! Halmosi jobb oldali szögletét Oross nyolc méterről a bal felső sarokba bólintotta (3-0)! 39′ Berger játékvezető kikocogott a kispadhoz, majd elküldte a kispadról a vendégek reklamáló kapusedzőjét, Heizner Jánost. 38′ Böde harcolt Lengyellel a Haladás térfelének közepén, a vasi játékos szabálytalankodott, a paksiak jöhettek szabadrúgással. Böde azonban odarúghatott Lengyelnek, mert nagy meglepetésre Berger játékvezető egyből kiállította a vendégek játékosát. 33′ Szabó János ütött bele kézzel a labdába, a két perccel korábban beállt hátvéd máris kapott egy sárgát. 31′ Kettőscsere a Paksban, Bartha és Fiola helyett Vári és Szabó János a pályán. 30′ Csontos jobb oldali beadását Simon Attila nyolc méterről alig fejelte a léc fölé. 29′ Csere a Haladásban, a sérült Simon Ádámot Lattenstein váltotta. 28′ GÓL! Oross remek labdával ugratta ki a védők közül kilépő Halmosit, aki balról, tíz méterről laposan a bal sarokba lőtt. A labda a bal kapufáról pattant a hálóba (2-0)! 27′ Sipeki öklelte fel Iszlait, sárga lap a jutalma. 25′ A gól óta egyértelműen a Haladás irányítja a játékot, a paksiak a nehezen megszerzett labdáikat villámgyorsan el is ajándékozzák. 20′ Simon Attila lépett be a bal oldalon a tizenhatoson belülre, ám gyatrán, laposan Kovács kezébe lőtt. 14′ GÓL! Halmosi jobbról végzett el szögletet, remekül ívelt középre, a hosszú oldalon érkező Lengyel hat méterről félmagasan a jobb sarokba fejelt (1-0)! 13′ Megszerezte a vezetést az Újpest, Korcsmár a gólszerző. ÍGY ÁLLUNK JELENLEG: 1. DVSC-TEVA