Supertitle NB I, 1. forduló - ÉLŐ: kattints az eredményre! Bajnokság NB I (2010/2011) Helyszín Hidegkuti-stadion Mérkőzés kezdete 2010. július 31. szombat 19:00 Az aktuális félidő kezdete 2010. július 31. szombat 19:04 Csapat A MTK Csapat A gólok 1 Csapat B KTE-Ereco Csapat B gólok 0 Első félidő 9′ Csukics szerzett labdát a középpályán, majd Ebala vezethette a védőkre a labdát, jó ütemben passzolt balra Tökölinek, aki 13 méterről tiszta helyzetből lőhetett, de lövése kapu mellé ment. 6′ Pátkai húzott el a jobb oldalon, majd adott középre, az ott bántóan egyedül érkező Tischler Patrik ugyan ügyetlenül ért bele, de 4 méterről így is bepattant róla a labda, talált gól a hazai oldalon, 1-0. 2′ Pátkai Máté vállalkozott lövésre 17 méterre a kaputól, de lövése gyengére sikerült, Holczer csak biztosított. 1′ A hazaiak kezdték az első félidőt. 0′ HAMAROSAN KEZDŐDIK A TALÁLKOZÓ! TARTSATOK VELÜNK! Ezt várják az edzők mérkőzéstől - kattints! | Minden az NB I-es rajtról itt - kattints! 0′ Közvetítésünk ezúttal is a kesport.hu közreműködésével valósult meg.! 0′ Közvetítésünk ezúttal is a kesport.hu közreműködésével valósult meg.! Második félidő

Forrás: Pepsifoci.hu
RSS tartalom, A cikket automatikus RSS rendszer küldte be, amely egy híroldal összes cikkét posztolja a Propeller.hu oldalára. A más híroldalak által feltöltött tartalmak nem feltétlenül tükrözik a szerkesztőség álláspontját, ezek valóságtartalmát nem áll módunkban ellenőrizni.