Supertitle NB I, 13. forduló - ÉLŐ: kattints az eredményre! Bajnokság NB I (2010/2011) Helyszín Széktói-stadion Mérkőzés kezdete 2010. november 5. péntek 17:00 Az aktuális félidő kezdete 2010. november 5. péntek 17:02 Csapat A KTE-Ereco Csapat A gólok 1 Csapat B Újpest Csapat B gólok 0 Első félidő 10′ Csukics távoli lövése zúgott el kevéssel a léc fölött, bekezdett a Kecskemét. 9′ GÓÓÓL! Máris vezet a KTE! Mohl futott el a szélen, középre adott, Foxi a 11-es pont környékén átvette a labdát, majd nagy erővel a léc alá zúdította. 1-0! 5′ ZICCER! Bori indította remekül Foxit, aki kapásból lőtt is, a remekül kifutó Balajcaz azonban menteni tudott. 3′ Az első lehetőség a hazaiaké, egy szöglet után Bori tette vissza a labdát Gyagyának, aki jó két méterrel a bal kapufa mellé lőtt. 1′ Megy a meccs, a hazaiak kezdtek. 0′ HAMAROSAN KEZDŐDIK A TALÁLKOZÓ, TARTSATOK VELÜNK! Második félidő