Supertitle OTP Liga, 5. forduló - ÉLŐ: kattints az eredményre! Bajnokság NB I (2011/2012) Helyszín Szombathely Mérkőzés kezdete 2011. augusztus 13. szombat 19:00 Az aktuális félidő kezdete 2011. augusztus 13. szombat 19:02 Csapat A Haladás Csapat A gólok 0 Csapat B Zalaegerszeg Csapat B gólok 0 Első félidő 7′ A Hali-szurkolók egy méretes molnót feszítettek ki, melynek szövege: "Mi sz..runk a vereségekre, a derby az derby. " A kiírás a ZTE-drukkereknek szólt, hiszen a kemény mag szervezetten nem képviselteti magát a nyugat-dunántúli rangadón. 4′ Kenesei kapott labdát a jobb oldalon, 12 méteres lövését Jahic tolta a léc fölé. 1′ Haladás kezdte a játékot. A Haladás fehér felsőben, zöld nadrágban, fehér sportszárban, míg a ZTE tiszta kékben futballozik, 6000 néző van. Második félidő