Egy ezüst- és egy bronzéremmel zárta az előolimpiát a magyar kajak-kenu válogatott. Aki figyelte a pénteki és szombati döntőket, az ebből már tudja, hogy vasárnap nem szerzett újabb érmet a magyar csapat. Három A döntőben voltak érdekeltek 200 méteren a magyar versenyzők, a legjobban a Sík Márton, Beé István férfi kajak páros szerepelt, amelyik az ötödik helyen ért célba. Molnár Péter hetedik lett a K-1, Bozsik Attila pedig nyolcadik a C-1 döntőjében

Felhasználói tartalom, A Propeller.hu felhasználók által feltöltött tartalmakkal pörög. A felhasználók által feltöltött tartalmak nem feltétlenül tükrözik a szerkesztőség álláspontját, ezek valóságtartalmát nem áll módunkban ellenőrizni.