Hatalmas izgalmak után alakult ki a döntő párosítása az U19-es Európa-bajnokságon. A görögök egy pontrúgás után kerültek előnybe az első félidőben Anglia ellen, kapusukat viszont a 45. percben kiállították, az ellenfél pedig büntetőt lőhetett. A bemelegítés nélkül, csereként beállt portás kifogta a tizenegyest, 1-1 után pedig a hosszabbításban, emberhátrányban szerezték meg a győztes gólt a hellének. A francia csapat a rendes játékidő és a hosszabbítás végén is egyenlített Spanyolország ellen (3-3), a párbajban viszont elvérzett.

Forrás: Pepsifoci.hu
RSS tartalom, A cikket automatikus RSS rendszer küldte be, amely egy híroldal összes cikkét posztolja a Propeller.hu oldalára. A más híroldalak által feltöltött tartalmak nem feltétlenül tükrözik a szerkesztőség álláspontját, ezek valóságtartalmát nem áll módunkban ellenőrizni.