Bogdán rosszul sikerült kirúgásával a villámgyors léptű Lipták lépett ki a lelátó legjobb nőivel szemezgető hazai védői közül, majd miután kétszer 360 fokban megpördült maga körül, a guruló labdával a léc alá bombázott.

Forrás: hajdupress.hu
Feltöltő: HajduPress
Felhasználói tartalom, A Propeller.hu felhasználók által feltöltött tartalmakkal pörög. A felhasználók által feltöltött tartalmak nem feltétlenül tükrözik a szerkesztőség álláspontját, ezek valóságtartalmát nem áll módunkban ellenőrizni.

11 hozzászólásarrow_drop_down_circle

Ez itt nem minden hozzászólás, csak az utolsó néhány. Kattintson, ha mindet olvasná!
Dr. Felipe
1994 Eindhoven

10. perc. Végh hosszan rúgja előre a labdát, Illés Béla a legnagyobb király lecsap a labdára és betör a 16 oson belülre. Ronald Koeman csak szabálytalanul tudja szerelni. Tizeneggyes!!! A sértett Illés Béla higgadtan a jobbra mozduló de Goey mellett a bal alsó sarokba rúgja a labdát. 0:1
13. perc. Egyenlítenek a hollandok. A de Boer testvérek játszanak össze majd a labda Witschgehez kerül. Kicselez két védőnket majd középre ad. Bergkamp fejel. Gól. 1:1
18. perc. Vezetnek a hollandok. Szabadrúgás a magyar kaputól 19 méterre. Roy áll a labda mögé és a rosszul felállított sorfal mellett a bal felsőbe csavarja a labdát. Végh kapus tehetetlen volt. 2:1
24. perc. Tizenegyeshez jutnak a hollandok is. Overmarst Keller felvágja a büntetőterületen belül. Ronald Koeman biztos lábbal értékesíti a tizenegyest 3:1
Második félidő 47. perc. Beindul a holland henger. Taument szép szóló után növeli a hollandok előnyét 4:1
A hollandok most már sorozatban vezetik a szebbnél szebb támadásokat a teljesen széteső, enerváltan játszó magyar válogatott ellen.
59. perc. A játékmester Ríjkaard is feliratkozik a góllövők közé. Winter beadását bombázza kapásból a magyar kapuba 5:1
79. perc. Megint a hollandok jönnek és megint csak Ríjkaard 6:1
90. perc. Még mindig nincs vége a vesszőfutásnak. Winter indítja Royt a bal szélen. Kicselezi a rátámadó Kelert. Visszagurít Roland de Boer elé aki a gólhelyzetben lévő Bergkamphoz passzol. Bergkamp pedig beállítja a végeredményt. 7:1

Hollandia - Magyarország 7:1
Január
Álmodik a nyomor. :))) Sajnos a nyomor nem most érkezett.
martinpalermo
A végeredmény:0:0 félidő 1:1. :-))-------Egy riporteri sziporka a régi idők focijából.
Dr. Felipe
2010 Amszterdam

6. perc. Villámgyors magyar gól. Vanczák beadását a mi dzsuzsink vagyis Dzsudzsák Balázs értékesíti 0:1
21. perc. Egyenlítenek a hollandok. Sneijder van Bommel a labda útja. Majd az életveszélyes van Persiehez kerül a labda aki két csel után a kimozduló Fülöp kapus mellett a kapuba gurít 1:1
1:1 el vonulnak pihenőre a csapatok.
Második félidő 56. perc. Beüt a ménkő. Vezetnek a hollandok. A nagy kedvel játszó Sneijder megszerzi a vezetést a hollandoknak 2:1
A magyar csapat szétesik.
64. perc. Heitinga beadására Robben robban be. Gól. 3:1
71. perc. Most van Bommel eredményes 4:1
74. perc. Megint a hollandok támadnak. Van der Vaart Kuyt összjáték után az előre húzódó de Yong kapja a labdát. Bead és a jókor érkező Elia a kapu közepébe fejel. 5:1
76. perc. Megint Robben alakít és kialakítja a végeredményt. 6:1
A hollandok könnyed győzelmet arattak a gyalázatosan játszó magyar csapat ellen.

Hollandia - Magyarország 6:1