Mindent vagy semmit. Ha legyőzzük a hollandokat Amszterdamban, még lehet esélyünk a vb-pótselejtezős hely megszerzésére. Ha kikapunk, minden remény elszállt.

Forrás: Sport24

19 hozzászólásarrow_drop_down_circle

Dr. Felipe
Hollandia - Magyarország 8:1

Keresztényellenes közegben csapataink harcban állnak.
Ez itt az összes hozzászólás. Kattintson, ha csak a legfrissebbeket olvasná!
csikknorisz
Belenéztem, hogy áll a meccs, pont akkor kaptuk a 2. gólt. A kapus úgy nézte a labdát, mint a tűzijátékot szokták. Semmi rámozdulás, csak bámult felfelé. Némmá, ott repül egy labda, addig pihizgetek.
Az nyilvánvaló volt, hogy szarrávernek minket a hollandok, de azért ne ilyen apátiával fogadják már a mieink, valamit mozoghatnának is a pénzükért.
varrólány
@csikknorisz: Már 2 van?
Megint hamar kaptuk az elsőt a fenébe is. :-(
csikknorisz
@varrólány: Nem, már 4 azóta. És ez még csak az 1. félidő volt.
varrólány
@csikknorisz: jajjjj!:-(( Köszi az infót, most már aludni sem tudok!
Dr. Felipe
Hollandia - Magyarország félidőben 4:0 Úgyhogy elvtársak a második félidőben ötöt kell vágni a tulipánoknak. Ez nem lehetetlen a mi világverő csapatunktól hisz a románok ellen is majdnem 3:3 at játszottunk de csak majdnem sajnos.
Jó hír viszont hogy rekord gyorsasággal épül a fradi stadion. Bennünket bámul egész Európa. A stadionépítő világbajnokságot veretlenül nyertük ahova a hollandok ki sem jutottak. Azok a balga hollandok csak focizni tudnak de stadionépítésben sehol sincsenek. Azzal a fedett kócerájjal dicsekednek amit stadionnak neveznek. Hahaha. Ezek azt se tudják mi az a stadion. A stadion ott kezdődik ahol még a WC ből is lehet nézni a meccset.
Nálunk már minden faluban stadion fog állni mikor a hollandok még csak ugatják a stadionépítést.
csikknorisz
@varrólány: Már nekünk is van gólunk, alhatsz nyugodtan. 5-1. Az az 1 is tizenegyesből. :/
Dr. Felipe
Hollandia - Magyarország 5:1

Szép magyar vitézek, aranyos leventék. Ellencsapásként minden holland gólra egy új stadionnal válaszolunk.
nyanya001
Stadiont nekik még még még még !!!
6-1 !
Dr. Felipe
Hollandia - Magyarország 6:1

Minarik Edét kérjük a kispadra mert kell egy csapat.
Dr. Felipe

nyanya001
Szerencsére vége a meccsnek, mert még beszedtek volna újabb 8 gólt !
Hajrá Orbán !
csikknorisz
@nyanya001: Orbán? Ő majd azt mondja erre: Fájó vereség, de ismét bebizonyosodott, hogy a narancsszínű a nyerő csapat, Tisztelt Hölgyeim és Uraim, Kedves Barátaim. (taps)