Supertitle MK-negyeddöntő - ÉLŐ: kattints az eredményre! Bajnokság Magyar Kupa Helyszín Bozsik-stadion Mérkőzés kezdete 2009. március 11. szerda 18:00 Az aktuális félidő kezdete 2009. március 11. szerda 18:03 Csapat A Bp. Honvéd Csapat A gólok 1 Csapat B Kecskemét Csapat B gólok 0 Első félidő 29′ Stojakovics bal oldaról elvégzett veszélyes szabadrúgását Tóth öklözte vissza látványos mozdulattal a mezőnybe. 25′ Dobos jobb oldali beadása Moreirát találta meg üresen az ötös sarkán, de elpattant a légióstól a labda, így odalett a helyzet. Az utóbbi percek kecskeméti dominanciájára helyzettel felelt a kispesti gárda. 21′ Na csak mondani kellett és jött is a lilák helyzete: Szavics szabadrúgása alig kerülte el a Diósgyőr otthonában parádézó és a pepsifoci.hu által a forduló játékosának megválasztott kispesti hálóőr kapuját. 15′ Egyelőre a Honvéd dominál, Csordás lövését leszámítva a KTE nem nagyon tudott felérni Rabóczki kapuja elé. A másik oldalon különösen Dobos beadásai életveszélyesek. 10′ Dragan Vukmir számára eddig tartott a találkozó. A megsérült szerb játékost Benjamin váltotta. 9′ Villant a KTE! Csordás csinált két szép cselt a jobbösszekötő helyén, majd lövése alig kerülte el a bal felső sarkot. 7′ A Honvéd-szurkolók helyszíni tudósítónk szerint igen kedves szavakkal fogadták Iványi játékvezetőt... 4′ Egy kis összegzés az eddigi eredményekből: Siófok – Debrecen 2-0 Kazincbarcika – Győri ETO 1-2 Ezekben a pillanatokban szintén zajlik az MTK-Újpest meccs, élő közvetítésünkhöz kattints ide! 2′ Rögtön egy nagy helyzettel kezdett a Honvéd: Arszenijevics lépett ki egy remek labdával, de ziccerben a kapu helyett Tóthba lőtt. 1′ El is startolt a kupaderbi! Sisa Tibor a találkozót felvezető nyilatkozatában győzelmet ígért a szurkolóknak, bár azt maga is elismerte, hogy a KTE-Ereco mindenkire veszélyes lehet, így azért gyanítható, hogy a piros-feketék sem rohannak majd fejjel a falnak. 0′ Hamarosan elkezdődik a mérkőzés. Sisa Tibor Honvédja egy Vasas elleni zakóval és egy nagy csatában megszerzett diósgyőri ponttal a tarsolyában várta az MK-negyeddöntőt. A kecskemétiek a hétvégén pihentetett Csordás Csabával próbálják meg megszerezni a hőn áhított idegenben lőtt gólt. Jó kis meccs várható, tartsatok velünk! Második félidő

Forrás: Pepsifoci.hu
RSS tartalom, A cikket automatikus RSS rendszer küldte be, amely egy híroldal összes cikkét posztolja a Propeller.hu oldalára. A más híroldalak által feltöltött tartalmak nem feltétlenül tükrözik a szerkesztőség álláspontját, ezek valóságtartalmát nem áll módunkban ellenőrizni.