Supertitle NB I, 4. forduló - ÉLŐ: kattints az eredményre! Bajnokság NB I (2009/2010) Helyszín Széktói-stadion Mérkőzés kezdete 2009. augusztus 15. szombat 20:00 Az aktuális félidő kezdete 2009. augusztus 15. szombat 20:03 Csapat A KTE-Ereco Csapat A gólok 1 Csapat B Vasas Csapat B gólok 0 Első félidő 9′ Farkas bizonytalankodott, majd Koncz csúszott el, ezzel került lövőhelyzetbe Szűcs, aki 15-ről laposan vette célba a kaput, de Mitrovicsnak nem volt nehéz dolga. 5′ Lázok ment el a bal oldalon, lapos beadását Mitrovics könnyű szerrel szedte fel. 4′ MÁRIS VEZET A KTE! Koszó kapta a labdát a jobb szélen, középre kanyarított, Kovács rosszul mérte fel a labda ívét, így Csordás fejelhetett egyedül, 12 méterről a kapu bal sarkába talált, 1-0! 2′ Balog Zsoltot máris ápolni kellett. 1′ Megy a meccs! A vendégek kezdtek! 0′ HAMAROSAN KEZDŐDIK A TALÁLKOZÓ! TARTSATOK VELÜNK! Második félidő

Forrás: Pepsifoci.hu
RSS tartalom, A cikket automatikus RSS rendszer küldte be, amely egy híroldal összes cikkét posztolja a Propeller.hu oldalára. A más híroldalak által feltöltött tartalmak nem feltétlenül tükrözik a szerkesztőség álláspontját, ezek valóságtartalmát nem áll módunkban ellenőrizni.