Supertitle NB I, 8. forduló - ÉLŐ: kattints az eredményre! Bajnokság NB I (2009/2010) Helyszín Szombathely Mérkőzés kezdete 2009. szeptember 19. szombat 19:00 Az aktuális félidő kezdete 2009. szeptember 19. szombat 19:00 Csapat A Haladás Csapat A gólok 0 Csapat B KTE-Ereco Csapat B gólok 0 Első félidő 15′ Eltelt az első negyedóra, egyelőre egyértelműen a Hali irányítja a játékot, a Kecskemét keményen védekezik. 12′ Lattenstein cselezte át magát két védőn a jobb oldalon, ám középre adott labdája Koszó lábán megpattanva éppen Mitrovics kezébe hullott. 6′ Nagy védések voltak, az ötösről érkeztek az iménti fejesek. 5′ Tóth Péter bal oldali szögletét előbb Oross, majd Simon, végül Kuttor fejelte kapura: mindhárom próbálkozást bravúrral védte Mitrovics. 3′ Csank János is a helyszínen nézi meg a találkozót. 1′ MEGY A MECCS! A Kecskemét kezdett. 0′ HAMAROSAN KEZDŐDIK A TALÁLKOZÓ! Így áll az NB I – kattints! MARADJATOK VELÜNK! Második félidő