Supertitle U20-as vb, bronzmeccs - ÉLŐ: kattints az eredményre! Bajnokság U20-as világbajnokság Helyszín Kairó Mérkőzés kezdete 2009. október 16. péntek 17:00 Az aktuális félidő kezdete 2009. október 16. péntek 17:01 Csapat A Magyarország Csapat A gólok 0 Csapat B Costa Rica Csapat B gólok 0 Első félidő 7′ Estrada 21 méteres lövése elkocogott a bal sarok mellett. 3′ Kiss Máté az mlsz.hu szerint mellizom-fájdalmakra panaszkodott, ezért döntött Egervári Sándor Simon Ádám nevezése mellett. 2′ MEGVOLT AZ ELSŐ NAGY HELYZETÜNK! Gosztonyi bedobása után Simon András fordult kapura, az 5 méteres löketet Alvarado bravúrral védte. 1′ MEGY A MECCS! Pirosban a mieink, fehérben az ellenfél. Volt egy változás a kezdőnkben: Simon Ádám került be Kiss Máté helyére, ennek oka egyelőre ismeretlen. Még a találkozó előtt kiadott hivatalos tizenegyben is az ETO futballistája szerepelt. Sepp Blatter, a FIFA elnöke a kezdés előtt lekezelt minden játékossal és a játékvezetőkkel. 0′ HAMAROSAN KEZDŐDIK A TALÁLKOZÓ! Présinger harcképtelen, Simon Ádám és Németh Krisztián a padról be tud szállni, ha kell. Bővebben a témáról, és minden a csapatról itt - kattints! TARTSATOK VELÜNK, HAJRÁ MAGYAROK! Második félidő

Forrás: Pepsifoci.hu
RSS tartalom, A cikket automatikus RSS rendszer küldte be, amely egy híroldal összes cikkét posztolja a Propeller.hu oldalára. A más híroldalak által feltöltött tartalmak nem feltétlenül tükrözik a szerkesztőség álláspontját, ezek valóságtartalmát nem áll módunkban ellenőrizni.