Supertitle MK, nyolcaddöntő - ÉLŐ: kattints az eredményre! Bajnokság Magyar Kupa Helyszín Szusza-stadion Mérkőzés kezdete 2009. október 27. kedd 18:00 Az aktuális félidő kezdete 2009. október 27. kedd 18:03 Csapat A Újpest Csapat A gólok 2 Csapat B KTE-Ereco Csapat B gólok 0 Első félidő 12′ GÓÓÓL! Ha szöglet, akkor újpesti gól! Baloldali szöglet után Vaskó megelőzte a rosszul kimozduló Fischert és a védőket is, és közelről a kapuba bólintott. 1-0! 5′ Újpesti mezőnyfölénnyel indult a meccs, de a vendégek fiatal játékosai sem tűnnek megilletődöttnek. 1′ A Himnuszt követően megkezdődött a lila-fehér rangadó, a jelentős hátrányban lévő kecskemétiek több fiatal játékost is bevetnek. A találkozót megelőzően az újpesti legendát, Nagy Lászlót köszöntötték 60. születésnapja alkalmából. 0′ HAMAROSAN KEZDŐDIK A TALÁLKOZÓ! Az első mérkőzésen az Újpest győzött 5-2-re! Beharangozó nyilatkozatok és a keddi program itt! TARTSATOK VELÜNK! Második félidő

Forrás: Pepsifoci.hu
RSS tartalom, A cikket automatikus RSS rendszer küldte be, amely egy híroldal összes cikkét posztolja a Propeller.hu oldalára. A más híroldalak által feltöltött tartalmak nem feltétlenül tükrözik a szerkesztőség álláspontját, ezek valóságtartalmát nem áll módunkban ellenőrizni.