Supertitle NB I, 13. forduló - ÉLŐ: kattints az eredményre! Bajnokság Helyszín ZTE Aréna Mérkőzés kezdete 2009. október 31. szombat 17:00 Az aktuális félidő kezdete 2009. október 31. szombat 17:04 Csapat A Zalaegerszeg Csapat A gólok 1 Csapat B Haladás Csapat B gólok 0 Első félidő 9′ GÓÓÓÓÓÓÓL! Máris vezet a Zete! Egy előreívelt labdát Pavicsevics fejelt a bal oldalon kilépő Rudnevs elé, aki 14 méterről, balról a hosszú, jobb sarokba lőtt. 1-0! 6′ Guzmics számított el egy ívelést, Rudnevs lecsapott a labdára, kicselezett két szombathelyi bekket, majd 12 méterről balról lőtt, de a lövésben nem volt elég erő, így Rózsa biztosan fogta a jobb sarokra tartó labdát. 2′ A hazai drukkerek előtt egy hatalmas, "Szombathely lángokban" drapéria feszül. 1′ A Haladás kezdte a játékot. 0′ HAMAROSAN KEZDŐDIK A TALÁLKOZÓ! Beharangozó nyilatkozatok itt! I Az NB I állása itt! TARTSATOK VELÜNK! 0′ Tíz perccel a kezdés előtt meglehetősen foghíjasak a lelátók, körülbelül 3000 néző lehet a stadionban, a vendégszektorban egymás után pakolják ki a Hali-fanatikusok a zászlókat, nagyjából 400 zöld-fehér drukker vív hangpárbajt a hazaiakkal. 0′ Nem csak szurkolók, rendőrök is érkeztek Vasból, itt van például Szombathely rendőrkapitánya, Hollósi Gábor is. 0′ A ZTE kék-fekete-feketében, míg a Haladás fehér-zöld-fehérben játszik majd. Második félidő