A magyar labdarúgó-válogatott szombaton 0-0-s döntetlent játszott Montenegró vendégeként Európa-bajnoki selejtezőmérkőzésen.

Nem tett csodát a válogatott: Gól nélküli döntetlen Podgoricában
Kép: Willi Orbán (elöl) és a montenegrói Milutin Osmajic a Montenegró – Magyarország Európa-bajnoki selejtező labdarúgó-mérkőzésen a Podgorica Városi Stadionban 2023. június 17-én. Montenegró-Magyarország 0-0. MTI/Koszticsák Szilárd

Marco Rossi szövetségi kapitány csapata a pontosztozkodással megőrizte második helyét a csoportban Montenegró előtt, amely eggyel több mérkőzést játszott.

A nemzeti együttes négy találkozó után is nyeretlen Montenegróval szemben, viszont idegenben a harmadik meccsen először nem kapott ki.

A magyarok kedden a két mérkőzés után egyetlen ponttal negyedik helyen álló litván csapatot fogadják.