Supertitle NB I, 1. forduló - ÉLŐ: kattints az eredményre! Bajnokság NB I (2010/2011) Helyszín Debrecen Mérkőzés kezdete 2010. július 31. szombat 17:30 Az aktuális félidő kezdete 2010. július 31. szombat 17:33 Csapat A DVSC-TEVA Csapat A gólok 0 Csapat B Lombard Pápa Csapat B gólok 0 Első félidő 13′ Az utóbbi pár percben alábbhagyott a nagy debreceni lendület, de továbbra is egyértelműen a DVSC irányít. 8′ ÉS MEGINT! Ezúttal Rezes lőhetett komoly helyzetben, igaz kisodródva, a fiatal játékos az oldalhálóba püfölte a labdát. 6′ ÚJABB ZICCER! Bódi nagyszerű lövését bravúrral védte Szűcs Lajos. Bekezdett a Loki! 2′ ÓRIÁSI HELYZET! Kabát kapott egy ügyes, bár picit hosszú keresztlabdát ziccerben, de bevetődve, 2 méterről a jobb kapufa mellé helyezett! 1′ MEGKEZDŐDÖTT AZ ELSŐ SZOMBATI MÉRKŐZÉS! A Loki a Basel "bűvöletében", Pápán Véber hétközi kifakadása kavarta fel az állóvizet, nézzük, mire mennek egymással a csapatok! 0′ HAMAROSAN KEZDŐDIK A TALÁLKOZÓ! TARTSATOK VELÜNK! Ezt várják az edzők mérkőzéstől - kattints! | Minden az NB I-es rajtról itt - kattints! Második félidő

Forrás: Pepsifoci.hu
RSS tartalom, A cikket automatikus RSS rendszer küldte be, amely egy híroldal összes cikkét posztolja a Propeller.hu oldalára. A más híroldalak által feltöltött tartalmak nem feltétlenül tükrözik a szerkesztőség álláspontját, ezek valóságtartalmát nem áll módunkban ellenőrizni.