Supertitle NB I, 18. forduló - ÉLŐ: kattints az eredményre! Bajnokság NB I (2010/2011) Helyszín Sóstói-stadion Mérkőzés kezdete 2011. március 5. szombat 17:30 Az aktuális félidő kezdete 2011. március 5. szombat 18:35 Csapat A Videoton Csapat A gólok 1 Csapat B MTK Csapat B gólok 1 Első félidő 47′ GÓÓÓL!!! Nyomott a Vidi, mégis a semmiből jött az egyenlítés, Elek és Szatmári sem találta el a labdát, ütköztek, a bíró tizenegyest adott. Alves könyörtelenül bevágta a bal felsőbe, 1-1! Vége is a félidőnek! 45′ Polonkai beadását vágták ki a védők, most nagyon nyomnak a hazaiak. 43′ Alves "Kohut-szögből", szinte az alapvonalról lőtt veszélyesen, Szatmári bravúrral hárított. 40′ Alves és Nikolics kevert veszélyesen a tizenhatos közelében, de ismét odaért egy kék-fehér láb. 36′ Próbálkozik a Vidi, de a vendégek jól védekeznek... 30′ Nikolics esett el Hajdú szorításában, a bíró továbbot intett, úgy tűnt, helyesen. 28′ A gól után cserél Garami József, Nikházy helyett jön Ladányi. 27′ GÓÓÓL!!! Vezet az MTK! Frank vett át pazarul egy remek indítást, és Bozsovics felett szépen emelt a kapuba. 0-1! 23′ Nikházy lőtt veszélyesen, alig mellé. 21′ Frank került helyzetbe, 20 méteres lövésébe Vaskó dobta bele magát önfeláldozóan. 20′ Polonkai szabadrúgása kanyarodott el a védők, de az érkezők feje fölött is. 15′ Alves húzta meg a bal oldalon, de beadására senki sem érkezett, így menteni tudtak középen a védők. 10′ Nikolics! Óriási helyzet maradt ki, egy az egybe vihette rá, Szatmári hatalmasat védett! 1′ Elkezdődött a meccs! 0′ HAMAROSAN KEZDŐDIK A TALÁLKOZÓ! Az edzők várakozásai itt - kattints! MARADJATOK VELÜNK! Második félidő 46′ Megy a második félidő, jön Gosztonyi Nagy D. helyett.