Supertitle EL-selejtező - ÉLŐ: kattints az eredményre! Bajnokság Helyszín Aalesund Mérkőzés kezdete 2011. július 21. csütörtök 19:00 Az aktuális félidő kezdete 2011. július 21. csütörtök 19:01 Csapat A Aalesund Csapat A gólok 0 Csapat B Ferencváros Csapat B gólok 0 Első félidő 28′ Ezt viszont megúszta az FTC. Egy szöglet után alakult ki nagy helyzet, Morales mentett egy nagy kavarodás után a legjobbkor. 27′ Pech! Abdi letámadott egy védőt, kiharcolt egy szögletet, amelyet követően Otten fejese után a gólvonalról mentettek a hazaiak! 26′ Grúz szabadított fel rosszul, Barranteshez került a labda, aki kapásból lőtt - szerencsére fölé. 20′ Sellin lejött, Myklebust beállt. 18′ Jääger lőtt a kapu fölé 22 méterről. 17′ A fradisták eddig leszurkolják a többezres hazai tömeget. 16′ Megint Józsi ívelt középre, Maróti jócskán a kapu fölé bólintott. 15′ Okorokwo adott be jobb oldalról, az érkező Arnefjord öt méterről fölé vágta a labdát. 12′ Az első Fradi-szögletet Józsi adta be, Abdi a kapu fölé fejelt. 6′ Sokkal kezdeményezőbb az Aalesund, mint egy hete, de nem volt még nagyobb lehetőség. 3′ Az első kísérlet a hazaiaké volt, de egy távoli kísérletet magabiztosan védett Ranilovic. 1′ Elkezdődött a meccs, kb. 100 fradista van a helyszínen. A mieink kezdtek. 0′ HAMAROSAN KEZDŐDIK A TALÁLKOZÓ! Beharangozó nyilatkozatok itt! TARTSATOK VELÜNK! Második félidő

Forrás: Pepsifoci.hu
RSS tartalom, A cikket automatikus RSS rendszer küldte be, amely egy híroldal összes cikkét posztolja a Propeller.hu oldalára. A más híroldalak által feltöltött tartalmak nem feltétlenül tükrözik a szerkesztőség álláspontját, ezek valóságtartalmát nem áll módunkban ellenőrizni.