NYEREMÉNYJÁTÉK: Nyerj két belépőt a Liverpool hazai meccsére! Kattints! - pepsifoci.hu - Dzsudzsák Balázzsal a kezdőjében vette fel a harcot a PSV Eindhoven a kupában a jelenlegi bajnoki éllovas AZ Alkmaarral, kiegyenlített meccsen egészen a ráadásig, annak is a 8. percégi érintetlenek maradtak a hálók. Akkor azonban egy szép kontra végén da Silva okos, helyezett lövéssel a hazaiakat jutatta előnyhöz, Luis van Gaal együttese pedig nem tette meg azt a szívességet, hogy a kétszer tizenöt perces hosszabbítás végéig kiengedje a kezéből a sikert. A magyar középpályás, akit a 106. percben cserélt le edzője, tehát idén biztosan nem nyer Holland Kupát a PSV-vel. Szintén búcsúzott a másik nagy hal, az Ajax is, Marco van Basten fiai a ligautolsó Volendam otthonában szenvedtek 1-0-s vereséget, szintén hosszabbítás után. AZ Alkmaar – PSV Eindhoven 1-0 (da Silva 98.) – hosszabbítás után Volendam – Ajax 1-0 (Tuyp 111.) – hosszabbítás után Íme a Dzsudzsákék kiesését jelentő gól: Volendam – Ajax 1-0: Látogasd meg világfoci aloldalunkat! Tetszik az oldal? Tedd a kedvenceid közé - csak egy kattintás!