Érem nélkül  maradt Hosszú Katinka az Egyesült Államokban megrendezett nemzetközi úszóviadal utolsó napján – értesült a Blikk

Az Arena Pro Swim Series elnevezésű pénzdíjas sorozat idei harmadik versenyén a 26 éves világ- és Európa-bajnoknő – az arizonai esemény honlapja szerint – két számban is a legjobb idővel jutott tovább a selejtezőből, de a szombati döntőben előbb 200 méter vegyesen (2:12.37), majd 200 méter háton (2:13.91) is négyen megelőzték. Elindult 100 méter gyorson is, de ott nem került be a fináléba az előfutamból (55.56), a B-döntőben pedig a nyolcadik lett (57.48).

Hosszú Katinka nem nyert a zárónapon

Hosszú Katinka a mesai viadalon két érmet szerzett: a csütörtöki nyitónapon győzött 400 méteres vegyes úszásban, pénteken pedig bronzérmet nyert 100 méter háton - írja a bulvárlap.