A magyar labdarúgó-válogatott pénteken 1-0-ra kikapott Athénban Görögország vendégeként a Nemzetek Ligája C osztályában, így a harmadik fordulót követően a harmadik helyre csúszott vissza a csoportjában.

Kikapott a magyar labdarúgó-válogatott Athénban – videón a görögök gólja

Marco Rossi szövetségi kapitány együttese bizonytalan védekezéssel kezdett a Szpírosz Lúisz Olimpiai Stadionban, de hamar kiegyenlítetté vált a játék. A 65. percben Kosztasz Mitroglu révén első kaput eltaláló kísérletükkel szereztek vezetést a görögök, akik minimális előnyüket a lefújásig megőrizték.

A magyarok így továbbra is nyeretlenek Görögországban: három döntetlen mellett hetedszer szenvedtek vereséget.

A magyar válogatott hétfőn Tallinnban a pont nélkül álló észtek vendége lesz a sorozatban.

20 hozzászólásarrow_drop_down_circle

Ez itt az összes hozzászólás. Kattintson, ha csak a legfrissebbeket olvasná!
Clavigo
Esetleg leszophatnátok,,,, ,Orbán Apátokat..bő nyállal...Hogy jusson is,, maradjon is.. Hogy rohadna Rátok a klott-gatya...( turules,,vagy mijaf@szom). Menjetek tanulni,,focizni,,,ANDORRÁBA,,,,,Oszt a Törpe Disznót se felejtsétek itt..
Clavigo
Lehet menni dolgozni...Gyökerek!! Be lehet puccsítani valahol,... Esetleg " Jézus menyasszonyiként " még tudnátok karriert csinálni,,,GYÖKEREK.!!
volvós
Egyre lejebb süllyed a foci kis hazánkban...azt a pénzt, amit a stadionokra, a " focistákra " invesztálja a főfalábú ME, a kórházakat, iskolákat vagy épp a nyugdíjasokat illetné meg !
RonaGyuri
Teljes fogalomzavar

igaz csak eggyel, de újabb vereség

Ha csak a címeket nézem:
„Rossi a vereség után: “Mintha karatéztak volna az ellenfél játékosai” – a bíróról is beszélt”,
„HIÁBA A JÓ JÁTÉK, NYERETLENEK MARADTUNK GÖRÖGORSZÁGBAN”, jó játék??? biztos a meccset nézted???
„A legrosszabb forgatókönyv jött össze a válogatottnak”, az ellenfél tudott focizni,
„Vereség Rossi második idegenbeli meccsén is: Orbánnal a védelemben kaptunk ki Görögországban”, s képzeld Wazze, ha a kiflicsücsök szenyátorina, és/vagy a Rezsi Sziszi besegít a védelembe!

Na és a kedvencem: „Elmaradt az újabb bravúr, kikapott a magyar válogatott Görögországban”!!!???!!!
Levendula
Ezeknek milliós fizetés? Örüljenek, hogy focizhatnak és hogy lyuk van a seggükön!
balos
A nemzeti maffia kifizető helye is "jól teljesít"!Ja nem!
Eladott Ország
Meg a főtt tészta… A magyar foci még mindig gyógyít6atlan!!! ... Mintha csak a mai magyar fociról olvasnék.
Nessy
Orbán ott volt? Néha az az érzésem, hogy ő a rossz szellem! Amelyik csapatnak drukkol, az kikap!
tudode
Ki tudja hány GÖMBÉRZÉKKEL rendelkező gyermek szülei nem tudják megfizetni a 100-150 ezer Ft-os fociakadémia havi díját, mivel az un. UTÁNPÓTLÁS nevelés nem a tehetséges gyermekek számára elérhető, hanem a GAZDAG túlmozgásos palántáknak.
.
Amelyet bizonyít ÖCSI BÁCSI, aki a grundon rongylabdával fejlesztette GRUNDON a gömbérzékét!
.
Úgy POLITIKUSNAK, mint libapásztor számára TEHETSÉG NÉLKÜL a buli nem megy!
Eriksson
Kár. Legalább a német születésű vadiúj válogatott, az Orbán Vili rúgahatott volna egyet bemutatkozásképpen.
papa.49
Régi igazság ,,ha nem megy a kupi, a lányokat kell kicserélni, nem a nyoszolyákat,, !!!
magyarbakancs
@Eladott Ország: Közpénzen fociznak Magyarországon.
Közpénzen fürödnek ,játszanak a füvön.
Ezek nevezik magukat profinak.
tudode
Vajon hogy fogalmazható meg a LETELEPEDÉSI KÖTVÉNY árusításától, a az importált focisták, azaz légiósok adás-vétele, ha nem emberkereskedelemnek a XXI. században.
.
De kishazánkban a FOCI olyan bazi nagy üzlet legalább, mint a gyógyszerkereskedelem, vagy mi, mik: NEM TUDTAM, de
.
-------Tudta? Minden harmadik focista légiós az NB I-ben
.

""""646 millió: Az ukrán Ivan Petrjak holtversenyben az NB I legdrágább focistája, a pályán is bizonyítja, hogy értékes /Fotó: Pozsonyi Zita
,
"""Budapest — Kell-e sok külföldi az NB I-be vagy sem? A tizenkét csapatos labdarúgó-élvonalban a 2018-19-es idényben 36 országból érkezett 105 légióst foglalkoztatnak a klubok, vagyis a 324 regisztrált játékosból minden harmadik határainkon túlról érkezett.""
.
Ennyi a NEMZETHY FOCIRÓL!
Pálinkafőző Rézüst
@Clavigo: helyesen: hosszan, lazán, bő nyállal... :))
@magyarbakancs: Nyugat- Európai csapatokban a teljesítmény után fizetnek, nem közpénzből tartják el őket.
volvós
@Eladott Ország: A hazaiakat meg méhszaroslölő a kiapad6atlan kasszából...
A magyar labdarúgó-válogatott a "harmadik helyre csúszott vissza a csoportjában" , akkor nem utolsó előtti, hanem dobogós helyen van.