Supertitle NB II, 18. forduló - ÉLŐ: kattints az eredményre! Bajnokság NBII - Keleti csoport (2008/09) Helyszín Békéscsaba Mérkőzés kezdete 2009. március 24. kedd 19:00 Az aktuális félidő kezdete 2009. március 24. kedd 19:00 Csapat A Békéscsaba Csapat A gólok 0 Csapat B Ferencváros Csapat B gólok 0 Első félidő 8′ Balhé! Némi pirotechnikai bemutató, szitokáradat és kisebb tűz a lelátón - nem mondhatni, hogy szívlelik egymást a szurkolótáborok... 7′ Fitos indítása után Shaw kerülthetett volna lövőhelyzetbe, de a védők az utolsó pillanatban menteni tudtak. 5′ Nagy elánnal vetették bele magukat a küzdelembe a játékosok, Fitos egy jókora csomagot is kapott a meccs elején, nem lesz hiány a kemény, férfias küzdelemben, az már most látszik. 1′ Megkezdődött a viharsarki derbi! Durrannak a petárdák, remek a hangulat az Előre pályáján. 0′ Üdvözlünk mindekit! Igazán pikáns csata vár Békéscsabán a Fradira, ha nem is a jelen, de a múlt miatt mindenképp. A zöld-fehérek esetleges győzelmükkel hét ponttal megléphetnének, míg a csabaiak a tisztes helytállás mellett abban bízhatnak, hogy a bravúrnak minősülő sikerrel az élmezőny nyomába eredhetnek. 0′ A Ferencváros legnagyobb hiányzója - a már hosszú hónapok óta sérült Lipcsei Péter mellett - Dragóner Attila lesz, akit Rafa Wolfe pótol majd a védelem tengelyében, míg annak bal oldalán testvére, Wolry kap szerepet Második félidő