Supertitle Vb-selejtező - ÉLŐ: kattints az eredményre! Bajnokság 2010-es vb-selejtezők Helyszín Puskás-stadion Mérkőzés kezdete 2009. április 1. szerda 19:00 Az aktuális félidő kezdete 2009. április 2. csütörtök 19:03 Csapat A Magyarország Csapat A gólok 0 Csapat B Málta Csapat B gólok 0 Első félidő 0′ MAGYAR GÓLOKBAN GAZDAG FUTBALLESTÉT KÍVÁNUNK MINDENKINEK! Hamarosan kezdődik a találkozó, már szépen gyűlik a nép a Puskás-stadionban, hatalmas lesz a hangulat, az tuti! MARADJATOK VELÜNK! Addig is: Íme 19 Málta ellen szerzett magyar gól, többek között Gera, Kiprich és Vincze Pilu is feltűnik videó-összeállításunkban – kattints! Tudósítóink Dzsudzsák Balázst, Fülöp Mártont, Juhász Rolandot és a Nemzet Sanyiját is elkapták a hétfői edzés után. A nyilatkozatok egyéb érdekességekkel, többek között Gyepes naplójával együtt itt olvashatók – kattints! Második félidő