Supertitle NBI, 24. forduló - ÉLŐ: kattints az eredményre! Bajnokság NBI (2008/09) Helyszín Debrecen Mérkőzés kezdete 2009. április 25. szombat 15:00 Az aktuális félidő kezdete 2009. április 25. szombat 15:02 Csapat A DVSC-TEVA Csapat A gólok 0 Csapat B Kecskemét-Ereco Csapat B gólok 0 Első félidő 3′ Némi meglepetésre a KTE-Ereco birtokolja egyelőre többet a labdát. 1′ Elkezdődött a találkozó! 0′ Üdvözöl mindenkit a pepsifoci.hu, hamarosan következik a DVSC-TEVA és a KTE-Ereco bajnoki mérkőzése! TARTSATOK VELÜNK! 0′ Mint ismeretes, pénteken az Újpest 3-0-ra legyőzte a Honvédot, így a lilák jelenleg négy ponttal vezetnek a Loki előtt. A felszabadult játékot váró Herczeg András csapatának így ma égető szüksége lesz a győzelemre. Újpest-Honvéd 3-0: Második félidő