Supertitle BL-selejtező - ÉLŐ: kattints az eredményre! Bajnokság Bajnokok Ligája (2009/2010) Helyszín Puskás-stadion Mérkőzés kezdete 2009. augusztus 25. kedd 20:45 Az aktuális félidő kezdete 2009. augusztus 25. kedd 20:45 Csapat A DVSC-TEVA Csapat A gólok 1 Csapat B Levszki Szófia Csapat B gólok 0 Első félidő 20′ Az első Loki-sárga, Leandro tarolta le a labdával együtt ellenfelét. Jovov kapura tekerte 18 méterről a szabadrúgást, Polekszics látványos védéssel hárított. 14′ JÖTT A LEVSZKI VÁLASZA! Oldalhálóig jutottak a bolgárok egy gyors akció végén. Őrizzék meg jó szokásukat... 12′ GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Úristen, vezet a Loki!!!! Coulibaly csent el egy labdát a tizenhatoson belül, visszatette és az érkező Varga József 18 méterről, parádés mozdulattal pörgetett alá a labdának, amely a bal felsőbe hullott! Vezetünk, 3-1 összesítésben! 9′ AZ ELSŐ SÁRGA: Szarmov keménykedett, Bo Larsen lappal figyelmeztette. 5′ BEINDULT A MECCS! Szarmov hatalmas kapufával amortizálta az idegeinket, a középpályás tizenhétről lőtte szét a jobb oldali lécet. Az ellentámadás végén Coulibaly ment el szépen a bal oldalon, centerezését azonban lefülelte Petkov. 3′ Két veszélyes akcióval válaszolt a Levszki, de egyikből sem lett komoly helyzet. 2′ Rögtön egy szöglettel nyitott a Loki, a védők tisztáztak. 1′ Elkezdődött!!! Óriási a hangulat a Puskás-stadionban, hajrá Loki, hajrá magyar foci!!! 0′ Szép jó estét mindenkinek! Elérkezett az a mérkőzés, amit alighanem minden magyar focirajongó nagyon várt már! Hamarosan útjára indul a labda a Puskás-stadionban, a Debrecen és a Levszki Szófia BL-selejtezőjén! Tartsatok velünk! Második félidő