Supertitle NB I, 7. forduló - ÉLŐ: kattints az eredményre! Bajnokság NB I (2010/2011) Helyszín Debrecen Mérkőzés kezdete 2010. szeptember 19. vasárnap 17:30 Az aktuális félidő kezdete 2010. szeptember 19. vasárnap 17:33 Csapat A DVSC-TEVA Csapat A gólok 0 Csapat B Újpest Csapat B gólok 0 Első félidő 26′ Veszélyesebb a debreceni együttes, az Újpest egyáltalán nem veszélyes Malinauskas kapujár. 25′ BALAJCZA ISMÉT! Ezúttal Yannick lövését tornázta ki a bal felső sarokból! 22′ Sok a szabálytalanság: Ezúttal Laczkó kapott sárga lapot, miután vállal nekugrott ellenfelének, Szokolnak egy felugrás közben. 20′ Tisza kerülte meg gyönyörűen Vargát a félpályánál, vezette a labdát egy ideig, majd laposan Malinauskas kezébe lőtt. 18′ Tisza tekert egy beadásnak induló szabadrúgást a rövid felső fele, de Malinauskas odaért, és könnyedén fogta a labdát. 15′ Mitrovics kapott sárga lapot, miután eltalálta Kabátot. 14′ Czvitkovics lőtt volna 17 méterről, de a debreceni középpályás csúnyán luftot rúgott Kabát visszajátszása után. 13′ Szakály lőtt keresztbe egy labdát a jobb oldalról, de középen nem érkezett társ. 11′ BALAJCZA! Kabát fejelhetett Czvitkovics beadása után, de középre tartó fejesét Balajcza kiütötte. 10′ Takács engedett el egy jobb oldali debreceni beadást, de Balajcza résen volt, majd Bódi lőhetett kicsivel később kapura, az újpesti kapus arcáról pattant szögletre a labda. 7′ Czvitkovics és Yannick szép bal oldali összjátéka után utóbbi adott középre, de beadása túl mélyre sikerült. 5′ Az első lövés a hazaiaké: Ramos próbálkozott 25 méterről, de lövését könnyedén fogta Balajcza. Kevéssel ezután szépen gurigázott a Debrecen az újpesti tizenhatos előterében, végül egy lövés után Balajcza ismét védett. 4′ A mezőnyben gyűrik egymást a csapatok a szakadó esőben. 2′ A debreceniek ragadták magukhoz a kezdeményezést, azonban ez helyzetekben még nem nyilvánult meg. 1′ ÚTJÁRA INDULT A LABDA! A DVSC-TEVA kezdte a mérkőzést! 0′ HAMAROSAN KEZDŐDIK A TALÁLKOZÓ! Beharangozó nyilatkozatok itt! I Az NB I állása itt! TARTSATOK VELÜNK! Második félidő