Supertitle Monicomp Liga, 11.forduló - ÉLŐ: kattints az eredményre! Bajnokság NB I (2010/2011) Helyszín ZTE Aréna Mérkőzés kezdete 2010. október 22. péntek 19:00 Az aktuális félidő kezdete 2010. október 22. péntek 19:03 Csapat A Zalaegerszeg Csapat A gólok 0 Csapat B Vasas Csapat B gólok 0 Első félidő 46′ Vége az első félidőnek! Maradjatok velünk a második játékrészre is! 41′ Továbbra is hazai fölény a mezőnyben, és bár hiába van benne a Vasas ellentámadásaiban is a veszély, nem tudják kijátszani helyzetre a kontráikat. 38′ Továbbra is védekezésre kényszerül a Vasas, ami néha durvasággal is párosul náluk, Bognár játékvezető azonban lapok nélkül vezeti eddig a találkozót. 35′ Mezőnyben gyűrik egymást a csapatok, az utóbbi időben viszont már a ZTE uralja a mérkőzést. 30′ Németh lőtt kapu fölé egy ZTE-védők által kifejelt labdát. 28′ Rajcomarnak kellett csukát cserélnie az imént, a zalai szurkolók reményei szerint a góllövő cipőjét húzta fel a holland csatár a pálya szélén. 27′ A mérkőzés eddigi legnagyobb helyzete: Lázok passza után Mundi tört be a tizenhatoson belülre, 14 méterről leadott lövését Vlaszák lábbal védeni tudta! 26′ Illés lőtt 19 méterről, de méterekkel mellé. 19′ VÉGH! Először nagyot hibázott a kapus, mert az alapvonalon addig tartogatta a labdát, míg Simon Attila szerelni tudta, a csatár kijjebb vitte, kapura fordult, Végh azonban javítani tudott és védett. 16′ Balázs és Panikvar kényszerítőzött a bal oldalon 3 védő között, utóbbi lapos beadását Simon Attila továbbította volna a ziccerbe kerülő Rajcomarnak, azonban a holland csatárt lesen állította meg asszisztense intésére Oláh játékvezető. 13′ Balázs kapott labdát a bal oldalon, betört a tizenhatoson belülre, majd Rajcomarhoz passzolt, aki azonban sem megszelidíteni nem tudta a labdát, sem kapura lőni, így felszabadítottak a Vasas-védők. 11′ Sok a hiba mindkét oldalon az első tíz percet követően, amely elsősorban a sáros talajnak köszönhető. A két csapat közül a Vasas tudott jobban alkalmazkodni eddig a nehezített körülményekhez. 9′ Vasas szögletet követően fejelt egy méterre a bal kapufa mellé Németh Norbert. 7′ Kamber adta el a labdát a félpályánál, Lázokot indították így a vendégek, de Vlaszák kiért a tizenhatos vonalára, és felszedte a támadó elöl a labdát. 3′ Az első lehetőség: a kapu elöl próbáltak felszabadítani a Vasas-védők, azonban a labda pont Balázsra pattant, akiről Végh kapuja felé vágódott a labda, a rekorder kapus szerencséjére pont az ölébe. 1′ Elkezdődött a mérkőzés! Második félidő