Supertitle NB I, 13. forduló - ÉLŐ: kattints az eredményre! Bajnokság NB I (2010/2011) Helyszín Szombathely Mérkőzés kezdete 2010. november 6. szombat 16:00 Az aktuális félidő kezdete 2010. november 6. szombat 16:02 Csapat A Haladás Csapat A gólok 0 Csapat B MTK Csapat B gólok 0 Első félidő 19′ Oross előrevágott labdája a bizonytalankodó Szekeresről Kenesei elé pattant, ám a csatár 18 méteres lövése fél méterrel elkerülte a bal alsó sarkot. 17′ Szűk húsz perc telt el a mérkőzésből, egyelőre a Haladás kezdeményezőbb, főleg a vendégek térfelén pattog a labda. 11′ Oross 23 méterről, középről lőtt, Szatmári üggyel-bajjal tolta szögletre a bal sarokba igyekvő labdát. 8′ Kenesei húzott el a jobb oldalon Szekeres mellett a tizenhatoson belül, amikor gyanús körülmények között elesett. Vad II. továbbot intett. 7′ Vukadinovics 25 méteres lapos, kapu közepébe tartó lövését biztosan fogta Rózsa. 4′ Kenesei bal oldali, kilenc méteres, éles szögből leadott lövését Szatmári középre ütötte, ott azonban csak MTK-s futballista, Vadnai állt, aki a mezőnybe bombázta a labdát. 1′ A Haladás kezdte a találkozót. 0′ HAMAROSAN KEZDŐDIK A TALÁLKOZÓ! Beharangozó nyilatkozatok itt! I Az NB I állása itt! TARTSATOK VELÜNK! Második félidő