Supertitle NB I, 15. forduló - ÉLŐ: kattints az eredményre! Bajnokság NB I (2010/2011) Helyszín Szombathely Mérkőzés kezdete 2010. november 20. szombat 15:00 Az aktuális félidő kezdete 2010. november 20. szombat 15:06 Csapat A Haladás Csapat A gólok 1 Csapat B DVSC-TEVA Csapat B gólok 0 Első félidő 27′ Már cserél is a DVSC: Rezes érkezik Fodor helyére. Így Laczkó visszább lép a védelembe, Szakály átjön a bal oldalra, Rezes pedig a jobb szélen fog játszani. 25′ A meccs első sárgája Kiss Zoltáné, keményen odacsúszott az oldalvonalnál Fodrekre, ráadásul még el is késett. 22′ A végletekig kijátszott egy támadást a Hali: Irhás lőtt fel egy megszerzett labdát, Fodrek megtartotta Komlósi mellett, majd sarokkal a mögötte érkező Nagy Gáborhoz sarkalt, aki lövés helyett visszatette Orossnak, aki már kapura is lőtt, de pont Malinauskas kezébe. Több volt ebben a lehetőségben! 20′ Irhás nagy bedobását Oross csúsztatta kapura 6 méterről, Malinauskas könnyedén lehúzta a labdát. 19′ SZTÁRTIPP: Új játék! Győzz le minket is - kattints! 16′ Mijadinoszki lépett fel egy támadással, majd kapura is lőtt jó 30 méterről, Rózsa másodszorra fogni tudta a középre tartó próbálkozást. 14′ Laczkó cselezte be magát a tizenhatoson belülre a bal oldalon, beadását azonban Korolovszky bedobásra rúgta. 11′ Irhás ívelt be egy szabadrúgást balról, mely után Malinauskas kiöklözte a labdát, a hosszúra visszaívelt labdát azonban kiszorított helyzetből Simon Ádám lőtte mellé. 8′ Vargával szemben szabálytalankodtak a tizenhatos előtt, amely után Czvitkovics végezhetett el veszélyes helyről szabadrúgást, de a sorfalba blokkolni tudott. 7′ Hátrányuk tudatában feljebb lépett a Debrecen is, helyzetig azonban még nem jutottak Czvitkovicsék. 3′ GÓL, VEZET A HALADÁS! A kaputól 20 méterre megítélt szabadrúgást állított le Schimmer és Oross a Keneseit helyettesítő Fodreknek, aki a kapuba bombázta a labdát, amely talán még egy védőn is megpattant! 1-0. 2′ Támadólag lép fel a Haladás, egyelőre letáboroztak a debreceni tizenhatos előterében, helyzetig azonban még nem, csak egy blokkolt Fodrek-lövésig jutottak. 1′ ELKEZDŐDÖTT A MÉRKŐZÉS! A debreceniek indították útjára a labdát. 0′ HAMAROSAN KEZDŐDIK A TALÁLKOZÓ! Beharangozó nyilatkozatok itt! I Az NB I állása itt! TARTSATOK VELÜNK! Második félidő