Supertitle NB I, 15. forduló - ÉLŐ: kattints az eredményre! Bajnokság NB I (2010/2011) Helyszín Perutz-stadion Mérkőzés kezdete 2010. november 20. szombat 17:30 Az aktuális félidő kezdete 2010. november 20. szombat 18:35 Csapat A Lombard Pápa Csapat A gólok 0 Csapat B Ferencváros Csapat B gólok 3 Első félidő 46′ VÉGE AZ ELSŐ FÉLIDŐNEK! Magabiztos, háromgólos ferencvárosi vezetéssel vonulnak szünetre a csapatok. Maradjatok velünk a folytatásra is! 45′ Egy szöglet után előbb Rebryk próbált kiharcolni magának lövőhelyzetet a tizenhatoson kívül, majd Bárányoshoz került a labda, aki egy szép csel után a blokkba lőtt. 44′ Schembrit kell ápolni a pálya szélén, de úgy néz ki, folytatni tudja majd a játékot a máltai. 40′ GÓL! OTT A HARMADIK! Heinz remek labdái után ezúttal maga talált be. Egy jobb oldali támadás végén Schembri közbeavatkozásával Miljkovics elé került a labda a bal oldalon, kapura lőtt, amely felpörgött Szűcsről, a ki- és felpattanó labdát azonban 8 méterről a kapuba belsőzte Heinz! 0-3. 35′ SCHEMBRI! Heinztől kapott megint egy fantasztikus labdát, a máltai 7 méterre a kaputól előbb levette majd nagy erővel dropliból kapu fölé bombázta. Nagy helyzet volt! 34′ Rósa került először a bal oldalon majd a jobb oldalon a kapu közelébe, mindkétszer szöglet lett a középre adásából. 33′ Mezőnyjáték jellemző az utóbbi percekre. 29′ Jovánczai került helyzetbe, a kiugró Haberen átküzdötte magát, de ezután kézzel tette maga elé a labdát, így szabadrúgással jöhetett a Fradi. 28′ SCHEMBRI DUPLÁZOTT, KETTŐVEL VEZET A FRADI! Heinz indította lesgyanús helyzetben a jobb oldalon, a máltai vezette a labdát, majd a kapu közelébe érve zseniális mozdulatta külsővel a jobb felső sarokba csavart! 0-2. 26′ Gyömbér küzdötte be magát a tizenhatoson belülre a bal oldalon, majd jó erővel kapura lőtt, Haber szögletre mentett. 22′ Két pápai helyzet: Előbb Tóth Norbert lépett ki ziccerben, de mielőtt előtte volna beérték, a szögletet követően Bárányos csúsztatott négy méterről centikkel a kapu fölé. 21′ Egy indítás után Heinz tette tovább a labdát Miljkovicsnak, aki egy csel után visszatette a cseh támadó fejére, aki gólt is fejelt, de lesről... 18′ GÓL! VEZET A FRADI! Az eltolódott pápai védelem mellett Schembri kapott egy jó passzt a jobb oldalon, a tizenhatoson belülre érve egy csellel elfektette a rá támadó Farkas Attilát, majd ballal gyönyörűen a hosszú sarokba tekert! 0-1. 16′ Rebryk ismét lő, Haber ismét minden gond nélkül hárít. 14′ Érzékeny veszteség pápai oldalon: Maricsot sérülés miatt cserélni kell, helyére egy egykori ferencvárosi, Jovánczai Zoltán érkezik. 13′ Rebryk lőtt kapura, Haber könnyedén hárított. 10′ Jó iramú a találkozó első tíz perce, mindkét oldalon akadt lehetőség is! 9′ Abwót rúgta fel jobb oldali oldalvonalnál Rodenbücher, itt is villant a sárga. 7′ Bárányos rá is tekerte balról, Haber szépen vetődve ütötte el a jobb sarok elől a labdát. 6′ Andrezinho rúgta fel Tóth Norbertet a kaputól 22 méterre, sárga lap, és veszélyes helyről jöhet szabadrúgással a Pápa. 5′ Rögtön itt a következő! Egy visszagurított labdát Rósa tűzött kapura, Szűcs nagy bravúrral védett a jobb felső sarok elől. 4′ Az első helyzet a Fradié! Miljkovics jobb oldali beadását Schembri csúsztatta tovább Heinznek, aki éles szögből nem lőtt, hanem visszagurított az érkező Andrezinhónak, aki fölé bombázott. 3′ Egyelőre a mezőnyben csatáznak a csapatok, egyik együttes sem tud a másik fölé kerekedni egyelőre. 1′ MEGY A MECCS! 0′ HAMAROSAN KEZDŐDIK A TALÁLKOZÓ! Beharangozó nyilatkozatok itt! I Az NB I állása itt! TARTSATOK VELÜNK! Második félidő 66′ Cserél a Fradi: Miljkovics le, Morales be. 64′ Újoncot avat a Pápa: Tóth Norbert helyén Palkó folytatja. 61′ Egy kisebb helyzetből kiharcolt szöglet után Rebryk lőtt kapura 19 méterről, amely Balog kezéről vágódott le, nincs büntető. 59′ Többet támad már a Pápa, de komoly lehetőségig nem jutnak. 55′ Abwót váltotta Quintero. 55′ Miljkovics cselezte be magát a bal oldalról , majd az alapvonal és az ötös találkozásától középre gurított volna, Farkas szögletre mentett Schembri elől. A sarokrúgás is veszélyes volt, előbb Csizmadia fejelt a felső kapufára, majd Miljkovics ívelt fejesét mentették a védők a gólvonalról. 52′ Tartja a labdát a Fradi, ha pedig a pápaiak is labdához jutnak, akkor sem tudják helyzetig játszani a támadásaikat. 48′ Jovánczai lőtt kapura külsővel, néhány méterrel a bal alsó sarok mellé lőtt. 45′ Csere nélkül folytatódik a második játékrész!

Forrás: Pepsifoci.hu
RSS tartalom, A cikket automatikus RSS rendszer küldte be, amely egy híroldal összes cikkét posztolja a Propeller.hu oldalára. A más híroldalak által feltöltött tartalmak nem feltétlenül tükrözik a szerkesztőség álláspontját, ezek valóságtartalmát nem áll módunkban ellenőrizni.