Supertitle NB I, 25. forduló - ÉLŐ: kattints az eredményre! Bajnokság NB I (2010/2011) Helyszín Debrecen Mérkőzés kezdete 2011. április 27. szerda 18:30 Az aktuális félidő kezdete 2011. április 27. szerda 18:41 Csapat A DVSC-TEVA Csapat A gólok 0 Csapat B MTK Csapat B gólok 1 Első félidő 18′ DEBRECEN-HELYZETEK! Coulibaly kapott egy labdát a ötös környékén, de a kapunak háttal állva inkább Yannickhoz passzolt, akinek lövésébe belevetődött Szekeres. Az ismétlést Yannick átívelte a jobb oldalra, Szakály közeli fejesét pedig Szatmári védte nagy bravúrral! 14′ GÓÓL! VEZET AZ MTK! A tizenhatoson belül került lövőhelyzetbe az MTK, ám a labda végül a tizenhatos vonalán álló Pátkai elé került, aki okosan a kapuba ívelte a labdát! 0-1! 9′ Helyzetek nélkül vagyunk az utóbbi percekben. 5′ MEGINT AZ MTK! Hrepka kapott remek labdát a bal oldalon, ám lapos kapáslövése a jobb oldali oldalhálóban kötött ki! Jó lehetőség volt! 4′ A kapu elé belőtt szögletet Novakovic öklözte el. 3′ MTK-HELYZET! Kanta adott középre balról egy szabadrúgást, Ramos veszélyesen csúsztatott bele, ám nem lett öngól a dologból, kevéssel kapu fölé ment a labda. 2′ Több mint tíz perces csúszást követően kezdtek el játszani a csapatok. 1′ Elkezdődött a mérkőzés! Az MTK indította útjára a labdát! 0′ HAMAROSAN KEZDŐDIK A TALÁLKOZÓ! Beharangozó nyilatkozatok itt! I Az NB I állása itt! TARTSATOK VELÜNK! Második félidő