Egy 88. percben bekapott gól rontotta el a Ness Hungary NB II Keleti csoportjának középmezőnyében tanyázó Vasas hibátlan mérlegét a Ligakupában. A piros-kékek harmadik élvonalbeli ellenfelük ellen is sokáig vezettek, a PMFC azonban a hajrában egyenlíteni tudott (1-1) - az angyalföldiek így is jó eséllyel pályáznak a továbbjutásra a B csoportban. A C jelű négyesben a Lombard Pápa első sorával verte 2-1-re a Kaposvár második garnitúráját.

Forrás: Pepsifoci.hu
RSS tartalom, A cikket automatikus RSS rendszer küldte be, amely egy híroldal összes cikkét posztolja a Propeller.hu oldalára. A más híroldalak által feltöltött tartalmak nem feltétlenül tükrözik a szerkesztőség álláspontját, ezek valóságtartalmát nem áll módunkban ellenőrizni.