Supertitle NB I, 18. forduló - ÉLŐ: kattints az eredményre! Bajnokság NBI (2008/09) Helyszín ETO Park Mérkőzés kezdete 2009. március 8. vasárnap 17:30 Az aktuális félidő kezdete 2009. március 8. vasárnap 17:33 Csapat A Győri ETO Csapat A gólok 0 Csapat B Kecskemét Csapat B gólok 0 Első félidő 5′ Emlékeztetőül a forduló eddigi meccseinek eredményei: Fehérvár - DVSC-TEVA 0-1 MTK - Vasas 3-0 DVTK - Budapest Honvéd 0-0 Paksi FC - Kaposvár 0-0 ZTE FC - REAC 2-1 Nyíregyháza Spartacus FC - Szombathelyi Haladás 0-2 Újpest FC - BFC Siófok 2-0 4′ Litsingi tálalt Yannick elé a tizenhatos előterében, aki kapásból lőtt, ám gyenge kísérlete három méterrel a kapu mellett csorgott el. 3′ Csukics csúszott be rossz ütemben hátulról a játéktér közepén, de megúszta a sárgát. 1′ Elkezdődött a találkozó a vendégek jóvoltából. 0′ Köszöntjük olvasóinkat! Hamarosan kezdődik a mérkőzés Győrben. A találkozó előtt Dragoljub Bekvalac, a hazaiak mestere elmondta, tiszteli az ellenfelet, de mindenképpen győzelmet vár csapatától. Második félidő