Ismét bebizonyította a Brassói Rulmentul női kézilabdacsapata, hogy az anyagi nehézségek ellenére még mindig az európai élvonalhoz tartozik: 31-27-re nyert a négy olimpiai bajnokot felvonultató Byasen Trondheim otthonában, így jó esélyekkel várja a hét végén megrendezendő hazai visszavágót az EHF-kupa negyeddöntőjében. Herbert Müller tanítványai fél éve nem kaptak fizetést, ám a játékosok ezúttal is bebizonyították, így is képesek nagyot alkotni. Az első percekben kialakult 5-2-es norvég vezetés után az erdélyiek sorozatban öt gólt dobtak, és ezután átvették a játék irányítását. Az első félidő végén ismét a Cenk alattiak parádéztak, így négygólos előnnyel vonulhattak az öltözőkbe (17-13).

Forrás: kronika.ro
Feltöltő: kronika
Felhasználói tartalom, A Propeller.hu felhasználók által feltöltött tartalmakkal pörög. A felhasználók által feltöltött tartalmak nem feltétlenül tükrözik a szerkesztőség álláspontját, ezek valóságtartalmát nem áll módunkban ellenőrizni.