Supertitle MK-negyeddöntő - ÉLŐ: kattints az eredményre! Bajnokság Magyar Kupa Helyszín ETO Park Mérkőzés kezdete 2009. március 18. szerda 18:00 Az aktuális félidő kezdete 2009. március 18. szerda 18:02 Csapat A Győri ETO Csapat A gólok 3 Csapat B Kazincbarcika Csapat B gólok 0 Első félidő 25′ Itt a második! Tokody szöglete után Böőr passzolt laposan középre Józsihoz, aki 12 méterről laposan a kapu jobb oldalába lőtt. 2-0! 23′ ETO-előny a félidő derekán, méghozzá bombagóllal!! Tetszetős hazai akciót követően Bajzát bal oldali beadása után Böőr passzolt a mellette lévő Pilibaitishoz, aki állítás nélkül jobb lábbal óriási gólt rúgott a kapu bal felső sarkába. 1-0! 22′ Tokody bal oldali szabadrúgása Bajzát felé szállt, aki elől fejjel szögletre mentettek a védők. 21′ Hanász kapott sárga lapot Völgyi felrúgásáért. 20′ Ezúttal a ruhatárban maradt az első meccsen debütált győri narancsszín mez: az ETO a hagyományos zöld mezben és zöld nadrágban futott ki a pályára, míg a vendégek fehér mezben és kék nadrágban játszanak. 16′ Az utóbbi percekben mezőnyjátékot láthattak a nézők, egyik csapat sem veszélyeztette az ellenfél kapuját. Bár a Győr jobban kezdte a mérkőzést, a Kazincbarcika sem rettent meg nagyobb nevű ellenfelétől. 11′ A találkozó előtt Koleszár György, a vendégek szakvezetője így nyilatkozott a kbsc.gportal.hu-nak: - A futball olyan játék, hogy néha erősebb csapatok ellen kell küzdeni, azonban egyet soha nem szabad: feladni. Köztudott, tulajdonosunk, Keller József, valamint a győriek elnöke, Tarsoly Csaba jó barát, vagyis egyáltalán nem vehetjük lazára a figurát. Vannak még olyan szavak, hogy „tartás”, hogy „alázat a sport iránt”, illetve „blama”, amit el akarunk kerülni. Azt hiszem, minden emberünknek nagy élmény lesz az ország talán legmodernebb stadionjában futballozni. 9′ Bajzát lőtt estében 17 méterről, bal lábbal, két méterre a bal oldali kapufa mellé. 6′ Tokody jobb oldali beadása után Kink fejelt 8 méterről a kapu közepére, így Botló könnyedén védett. 3′ Bajzát ugratta ki remekül Pilibaitist a jobb oldali tizenhatosnál, aki középre adott Józsi felé, de a vendégek időben menteni tudtak. 2′ A közvetítésben a sportgyor.hu nyújt segítséget számunkra! 1′ Elkezdődött a mérkőzés! Második félidő