Supertitle Vb-selejtező - ÉLŐ: kattints az eredményre! Bajnokság NBI (2008/09) Helyszín Qemal Stafa, Tirana Mérkőzés kezdete 2009. március 28. szombat 20:30 Az aktuális félidő kezdete 2009. március 28. szombat 20:33 Csapat A Albánia Csapat A gólok 0 Csapat B Magyarország Csapat B gólok 0 Első félidő 0′ Jó estét mindenkinek, hamarosan kezdődik élő közvetítésünk az Albánia-Magyarország vb-selejtezőről! Egy érdekes adalék a meccs előtt: Eisemann Lászlónak, a magyar válogatott vezető masszőrének ez lesz a 200. mérkőzése a nemzeti csapat mellett. Sőt, az "Ejzinek" becézett szakember – aki Bicskei Bertalan, Mészöly Kálmán, Glázer Róbert, Jenei Imre, Puskás Ferenc, Verebes József, újra Mészöly Kálmán, Csank János, ismét Bicskei Bertalan, Gellei Imre, Lothar Matthäus, Bozsik Péter és Várhidi Péter mellett is dolgozott – kettős jubileumot ünnepelhet: éppen húsz esztendővel ezelőtt, 1989 márciusában lett az A-válogatott gyúrója. 0′ Mint ismeretes, a két csapat előző, októberi összecsapása 2-0-ás magyar sikerrel zárult. A budapesti találkozón a magyar válogatott Torghelle Sándor és Juhász Roland góljával verte meg Arie Haan együttesét. Íme a gólok étvágygerjesztőnek! Magyarország – Albánia 2-0: Második félidő