Supertitle NB I, 17. forduló - ÉLŐ: kattints az eredményre! Bajnokság NB I (2009/2010) Helyszín ZTE Aréna Mérkőzés kezdete 2010. március 6. szombat 15:00 Az aktuális félidő kezdete 2010. március 6. szombat 15:04 Csapat A Zalaegerszeg Csapat A gólok 0 Csapat B Ferencváros Csapat B gólok 1 Első félidő 34′ Dragóner kellemetlenül pattogó és surranó távoli lövését tolta ki szögletre a jobb alsó saroknál Vlaszák. 30′ Megint az eddig jól mozgó és jól is játszó Elding kavargatott a bal szélen, majd középre tekert, Ferenczi furcsa mozdulattal fejelt a kapu jobb oldala mellé. 27′ Kulcsár egy középre kifejelt labdát lőtt dropból kapura, szögletre vágódott a kísérlet. A sarokrúgás után Dragóner a bal alsó mellé fejelt. 23′ Megy az aprítás rendesen, a sok tüske mellett egy Elding-lesgól is bekerült a jegyzőkönyvbe. 18′ Morrisont rúgták fel a tizenhatos előterében, szabadrúgás. Csizmadia levágódó lövése után Elding ismételt, Vlaszák nagyot védett, Morrison viszont nem tudta bekotorni a labdát. Sőt, a jamaikai középpályás még össze is balhézott Todoroviccsal, Szabó mindkettőjüknek sárgát adott. 15′ KAPUFA! Rósa indítása után Elding lépett meg a bal oldalon, középre tett lapos labdáját Ferenczi még éles szögből kapura tűzte, lövése a bal kapufa külső éléről pattant kirúgásra. 14′ Csizmadiát talán még az iménti esemény zavarhatta meg, furcsa mentési kísérlete után Dragónernek kellett felszabadítania a tizenhatoson belül. 12′ Csizmadia a legnemesebb szervével blokkolta Rudnevs nagy bombáját, lent is maradt a Fradi-bekk. 10′ Doherty kemény becsúszása, az első sárga lap. 5′ FÉLIDEI EREDMÉNYEK a többi pályáról – kattints! 3′ HUHHH! Bogunovics tekerhetett kapura egy szabadrúgást 19 méterről, és centikkel hibázta el a jobb felső sarkot. 1′ GÓÓÓL! Micsoda kezdés! Vezet a Ferencváros! Alig több mint fél perccel a kezdés után Rósa lőtte középre a labdát, és Elding a védők között kibújva a kapuba lőtt 0-1! 0′ HAMAROSAN KEZDŐDIK A TALÁLKOZÓ! Beharangozó nyilatkozatok itt! I Az NB I állása itt! TARTSATOK VELÜNK! 0′ Mintegy 5500 hazai és 1500 vendégszurkoló váltott eddig jegyet, azaz 7-8 ezer néző várható a zalai rangadón! 0′ Csank János, a ZTE vezetőedzője a Sport Televíziónak elmondta: reménykedik a jó tavaszi rajtban, de tudja, hogy nem lesz könnyű mérkőzés. Craig Short, az FTC menedzsere a már négy meccsesre épített veretlenségi sorozat folytatásában bízik Zalaegerszegen is. Az angol szakember szerint nem lehet kiindulni az őszi 4-1-ből. Második félidő