Supertitle FA Kupa, negyeddöntő - kattints az eredményre! Bajnokság FA Kupa Helyszín White Hart Lane Mérkőzés kezdete 2010. március 24. szerda 20:45 Az aktuális félidő kezdete 2010. március 24. szerda 21:48 Csapat A Tottenham Csapat A gólok 3 Csapat B Fulham Csapat B gólok 1 Első félidő 45′ VÉGE AZ ELSŐ FÉLIDŐNEK! MARADJATOK VELÜNK! 43′ Gera beadását fejelte fölé-mellé Zamora. 38′ Mezőnyfölényben játszik a Spurs, de a Fulham igazából magabiztosan tartja magát. 31′ Bár Gera nem villog annyira, mint a Juve ellen, azért ne legyünk tehetetlenek... A magyar légiós nagyon kulturáltan futballozik Zamora mögött, rendre jók a passzai. 26′ Gudjohnsen húzta valahogy sarokkal a kapura a labdát 3 méterről, Schwarzer nagyot védett. 18′ GÓÓÓL!!!! Vezetnek Gerzsonék! Duff gyorsított rá a védelemre, majd remek passzal helyzetbe hozta Zamorát, aki 12 méterről a jobb alsóba helyezett - 0-1! 12′ Davies kínálta meg Gomest, a kapus védett. Gera sokat mozog, sokat mutatja magát. 11′ Az iramról kell valamit mondani? Talán nem kell ecsetelni... 9′ Palacios lövése zúgott el a bal sarok mellett. 5′ Az első percekben aktívabb a Spurs. 1′ MEGY A MECCS! Fehér mezben a Tottenham, pirosban a Fulham. 0′ HAMAROSAN KEZDŐDIK A TALÁLKOZÓ! Gera Zoltán ott van a Fulham kezdőjében! Vadócz Krisztián kezdő a Barca ellen, már volt egy hatalmas helyzete is - kattints! TARTSATOK VELÜNK! Második félidő 94′ Beszámoló, hírek, érdekességek aloldalunkon - kattints! 93′ VÉGE! Geráék sajnos kiestek. Köszönjük a figyelmet! 90′ Gera vágott ki egy hatalmas sprintet. Van ereje, az látszik! 82′ Gera csodálatos beadása után mentettek a védők nagy helyzetben. 78′ Zamora helyett Okaka. 72′ Duff hatalmas lövését védte Gomes. 68′ Kelly helyett Dempsey. 67′ Lehet, hogy eldőlt... Modric passza után Gudjohnsen még Schwarzert is kicselezte, mielőtt estében a hálóba passzolt - 3-1! 66′ Gera jól lépked vissza labdákért, sokat keresik a társak. 60′ GÓÓÓL!!! Megint egy csere... Bentley jobbról ívelt középre, a hosszún érkező Pavljucsenko kapásból, ballal vette be Schwarzer kapuját - 2-1! 58′ Bassong és Zamora kapott egy-egy sárgát kakaskodásért. 54′ Corluka megsérült, Pavljucsenko a helyén. 52′ Elképzelhető, hogy Corluka haja beleért Bentley beadásába, így megoszlanak a vélemények a gólszerző személyét illetően. Maradjunk mi a középpályásnál. 51′ Gera beadása után Davies lőtt akrobatikus mozdulattal kapura, Gomes védett. 47′ GÓÓÓL!!! MEKKORA CSERE, TE JÓ ISTEN... Szegény Fulham... Kelly kapott egy sárgát, a szabálytalanság után Bentley tekerte középre a szabadrúgást, senki nem ért bele, így a labda a hálóba vágódott - 1-1! 46′ FOLYTATÓDOTT A CSATA! A szünetben cseréltek a hazaiak: Bentley és Huddlestone váltotta a Kranjcar - Assou-Ekotto párost.