Supertitle Monicomp Liga, 10. forduló - ÉLŐ: kattints az eredményre! Bajnokság NB I (2010/2011) Helyszín Siófok Mérkőzés kezdete 2010. október 16. szombat 17:00 Az aktuális félidő kezdete 2010. október 16. szombat 17:01 Csapat A Siófok Csapat A gólok 0 Csapat B Zalaegerszeg Csapat B gólok 1 Első félidő 45′ Hosszabbítás nélkül véget ért az első félidő. 42′ Graszl Károly kapott sárga lapos figyelmeztetést, amiért nagyon csúnyán rácsúszott Simon Attilára. 36′ Egy bedobást követően Sowunmi fordult kapura labdával, egy igazítás után rá is szúrta. A bal sarokba tartó labdát Vlaszák elvetődve tenyerelte szögletre. 33′ Novák Alexisz ívelt középre a bal olalról, a középen felugró Sowunmi elől Vlaszák húzta le a labdát. 29′ GÓL! A semmiből vezet a ZTE! Egy beadást követően Balázs Zsolt csúsztatta meg a labdát 13 méterre a kaputól, kissé balról, melynek háttal állt. A "filmszalagon" perdülő labda a kapu jobb oldalában kötött ki a jó irányba mozduló Molnár Péter mellett. 0-1! 22′ Eseménytelenül teltek az utóbbi percek. A csapatok a mezőnyben gyűrik egymást. 17′ Újabb siófoki lehetőség! Egy kontra végén Sowunmi kapott remek passzt, majd elfektette védőjét, s 11 méterről, kissé jobberól a jobb alsó sarkot vette célba, Vlaszák a levegőben úszva ragadta megához a gólba tartó játékszert. 13′ Ez nem a szögletek napja... Elkönyvelhettük az első egerszegit, melyből semmi említésre méltó esemény nem alakult ki... 11′ NAGY VÉDÉS! Siófoki kontra során Sowunmi adott nagyszerű keresztlabdát Hommának, a japán támadó egy igazítást követően a bal felsőt vette célba, Vlaszák ujjheggyel tolta fölé. A sarokrúgásból "szokás szerint" semmi veszély nem alakult ki. 8′ A mérkőzés első lövési kísérlete! Fehér Zsoltról pattant Horváth András elé a játékszer, aki kissé balról, 40 méterről kapura szúrta, de a löket jócskán a jobb felső mellé szállt. 7′ Ugyanazon forgatókönyv alapján... Ivancsics bal oldali szögletét simán tisztázták a mezőnyben az egerszegi védők. 6′ Ivancsics végezte el a mérkőzés első szögletét, de semmi veszélyt nem jegyezhettünk fel, ugyanis a védők simán tisztáztak. 5′ Nem estek egymás torkának a csapatok. Az első percek az ismerkedés jegyében mezőnyjátékkal teltek - telnek. 1′ Elkezdődött a mérkőzés, a vendégek indították útjára a labdát. A Siófok sárga mezben - kék nadrágban - kék sportszárban, míg a ZTE kék mezben - fehér nadrágban - fehér sportszárban játszik. 0′ HAMAROSAN KEZDŐDIK A TALÁLKOZÓ, TARTSATOK VELÜNK! Második félidő