Supertitle NB II, 17. forduló - ÉLŐ: kattints az eredményre! Bajnokság NBII - Keleti csoport (2008/09) Helyszín Albert-stadion Mérkőzés kezdete 2009. március 14. szombat 15:00 Az aktuális félidő kezdete 2009. március 14. szombat 15:07 Csapat A Ferencváros Csapat A gólok 0 Csapat B Bőcs Csapat B gólok 0 Első félidő 2′ Az első lövés a bőcsieké: Szakszon tüzelt szabadrúgásból a kapu mellé. 1′ MEGY A MECCS! Tóth László, a Bőcs trénere a Sport TV-nek elmondta, ha az edzők közötti vagányságbeli különbség átragad a játékosokra, az ő csapata nyer, és azt is hozzátette, a BKSC igenis leadta nevezését az élvonalra, csak úgy látszik, az útközben „elkeveredett” valahol. Bobby Davison reményét fejezte ki, hogy a többi meccsre is ennyien jönnek ki. MARADJATOK VELÜNK! 0′ KELLEMES FUTBALLDÉLUTÁNT KÍVÁNUNK MINDENKINEK! Hamarosan kezdődik a rangadó, az összeállításokban tulajdonképpen semmi meglepő sincsen. A Fradinál sok a légiós, bőcsi oldalon pedig ott van az a Martis és Bardi, akik a gólokat szerezték az őszi 2-1 alkalmával. Nagy kérdés - ha egyáltalán kérdés -, hogy fogadja a zöld-fehér tábor Tóth Lászlót, a bordodi sikertrénert. Íme három érv a taps és három a fütty mellett a pepsifoci.hu tolmácsolásában! Második félidő