Supertitle MK-negyeddöntő - ÉLŐ: kattints az eredményre! Bajnokság Magyar Kupa Helyszín Széktói-stadion Mérkőzés kezdete 2009. március 18. szerda 19:00 Az aktuális félidő kezdete 2009. március 18. szerda 19:02 Csapat A Kecskemét Csapat A gólok 1 Csapat B Bp. Honvéd Csapat B gólok 1 Első félidő 16′ Egyenlített a Kecskemét! Montvai Schindler beadására érkezett remekül, megelőzve Debrecenit és a kapuba bólintott. 1-1! 14′ Az első hazai lehetőség: Csordás tüzelt jó 20 méterről, de lövése Rabóczki kapuja mellett hagyta el a játékteret. 10′ Egyelőre a Honvéd akarata érvényesül, a Kecskemétet megzavarhatta Abass nagy védelmi hiba után született találata. 6′ Sztojakovics bombája süvített el a léc fölött. 3′ Máris vezet a Honvéd! Abass csapott le egy lecsorgó labdára és Tóth kapujának jobb alsó sarkába lőtt. 0-1! 1′ Elkezdték a csapatok! Második félidő