Supertitle NB I, 20. forduló - ÉLŐ: kattints az eredményre! Bajnokság NBI (2008/09) Helyszín Siófok Mérkőzés kezdete 2009. március 21. szombat 18:00 Az aktuális félidő kezdete 2009. március 21. szombat 18:02 Csapat A Siófok Csapat A gólok 0 Csapat B Haladás Csapat B gólok 0 Első félidő 21′ A másik oldal is aktivizálta magát. Rajos adott középre jobbról, az érkező Vörös 15 méterről durrantott a kapu fölé. Jó másfél métert tévedett. A lelátón természetesen javasolták neki, hogy dőljön máskor egy kicsit hátra... 18′ Ivancsics adott be balról egy szabadrúgást, Tusori az ötösön továbbcsúsztatta, a hosszún érkező Hegedűs kapásból lőtt, Rózsa szögletre tudott menteni. 16′ A kihagyott tizenegyes óta picit alábbhagytak az izgalmak, mindkét csapat sok hibával játszik. 9′ HATALMAS KAPUSBRAVÚR! KENESEI-MILINTE 0-2! Eugene rúgta fel Orosst a tizenhatoson belül, a büntetőt Kenesei végezte el, bal alsóra tartó labdáját azonban a kapus remek vetődéssel hatástalanította. Marad a 0-0! 5′ Kenesei bikázott kapura 30-ról egy szabadrúgást, Milinte biztosan hárított. 4′ Jól indul a meccs hazai szempontból. Ivancsics középre emelt szabadrúgása után Sütő fejelt 5 méterről, Rózsa ujjheggyel tolta ki a fejest. 1′ MEGY A MECCS! Sárga-kékben a hazaiak, fehér-feketében a Haladás. 0′ HAMAROSAN KEZDŐDIK A TALÁLKOZÓ. A remek formába lendült Siófok fogadja az utóbbi időben kissé döcögős Halit, a vasiak pénzükért is játszanak. MARADJATOK VELÜNK! Második félidő

Forrás: Pepsifoci.hu
RSS tartalom, A cikket automatikus RSS rendszer küldte be, amely egy híroldal összes cikkét posztolja a Propeller.hu oldalára. A más híroldalak által feltöltött tartalmak nem feltétlenül tükrözik a szerkesztőség álláspontját, ezek valóságtartalmát nem áll módunkban ellenőrizni.