Supertitle NBII, 23. forduló - ÉLŐ: kattints az eredményre! Bajnokság NBII - Keleti csoport (2008/09) Helyszín Csepel Mérkőzés kezdete 2009. április 26. vasárnap 17:00 Az aktuális félidő kezdete 2009. április 26. vasárnap 17:05 Csapat A ESMTK Csapat A gólok 0 Csapat B Ferencváros Csapat B gólok 0 Első félidő 7′ Zsivoczky 30 méteres, középre tartó, lefelé csapódó löketét védte magabiztosan Bonica. A Fradi dominál, de azért nem billen fel a pálya. 3′ Az első komoly a támadás a Fradié: egy felpasszolt labdát Robertson sarokkal pörgetett fel Ferenczinek, aki 16-ról, kapásból lőtt. A löket méterekkel fölé szállt, az akció viszont látványos volt. 1′ MEGY A MECCS! Az első labdaérintések a hazaiak nevéhez fűződnek. 0′ HAMAROSAN KEZDŐDIK A TALÁLKOZÓ! MARADJATOK VELÜNK! A Fradiból megint hiányzik Lipcsei Péter, a középpályás a padra sem ülhetett le. Második félidő