Supertitle NB I, 1. forduló - ÉLŐ: kattints az eredményre! Bajnokság NB I (2009/2010) Helyszín Nyíregyháza Mérkőzés kezdete 2009. július 24. péntek 19:00 Az aktuális félidő kezdete 2009. július 24. péntek 19:02 Csapat A Nyíregyháza Csapat A gólok 1 Csapat B Vasas Csapat B gólok 1 Első félidő 27′ BÜNTETŐ A VASASNAK! Laczkó iramodott meg a bal szélen, az alapvonalon visszavette a labdát, amikor Mboussi kihúzta a lábát. Jogos az ítélet. 23′ A meccs első sárgája Csedomir Pavicsevicsé, a Vasas középpályása Sztojkovot vitte a földre. 22′ Homma kapott egy tért ölelő átadást, Tulipán azonban remek ütemben lépett ki a kapujából, és felszedte a labdát a japán elől. 18′ A gól óta kicsit megnyugodtak a kedélyek, mezőnyben folyik a játék. 11′ Szentes Lázár közben amiatt háborog, hogy miért veszik minden mozdulatát a televíziós kamerák. 10′ GÓÓÓL!!! Vezet a Szpari! Bogdanovics tört be a bal összekötő helyén a tizenhatoson belülre, keresztbe lőtte a labdát, a hosszún érkező Andorka pedig 3 méterről a hálóba passzolt - 1-0! 9′ KÉT VASAS-LEHETŐSÉG! Laczkó lépett ki Lázok labdájával a védők közül, majd B. Tóth tüzelt 19 méterről, Vojinovics mindkét esetben résen volt, és hárított. 5′ Az első nyíregyházi szögletet a Szentes-féle Újpestre jellemző módon próbálta végrehajtani a Szpari, a védők tisztázni tudtak. 3′ Andorka máris a kapuba talált, a játékvezető azonban teljesen jogosan szabadrúgást ítélt kifelé. Nem tűnik rossznak a hazaiak támadó szekciója az első percek alapján. 1′ MEGY A MECCS! Piros-kékben a Szpari, fehérben a vendégek. 0′ HAMAROSAN ELRAJTOL AZ NB I 2009/2010-ES IDÉNYE. TARTSATOK VELÜNK AZ EGÉSZ SZEZONBAN! Már megvannak a Nyíregyháza és a Vasas párbajának kezdő tizenegyei. A Szpari mestere, Szentes Lázár négy csatárnak (Bogdanovics, Andorka, Homma, Sztojkov) is bizalmat szavazott, a rutinos támadókat igen fiatal védelem próbálja majd meg megállítani. JÓ SZÓRAKOZÁST, MARADJATOK VELÜNK! Második félidő