Supertitle MK, 5. forduló - ÉLŐ: kattints az eredményre! Bajnokság Magyar Kupa Helyszín Sóstói-stadion Mérkőzés kezdete 2009. október 21. szerda 18:00 Az aktuális félidő kezdete 2009. október 21. szerda 18:01 Csapat A Videoton Csapat A gólok 0 Csapat B Lombard Pápa Csapat B gólok 0 Első félidő 23′ EZ IS NAGY VÉDÉS! Egy fehérvári szögletet követően Alves püfölte 8 méterről kapura a labdát, de Szűcs remekül hárított, a kipattanóra pedig lesen ácsingózott Purovics. 21′ ÓRIÁSI ZICCER! Zulevs labdájával Orosz került helyzetbe, de éles szögből leadott, közeli lövését nagy bravúrral védte a rövid saroknál az egyelőre nagyon magabiztos Sebők. 18′ Veszélyes helyről, nagyjából 20 méterről végezhetett el szabadrúgást a Pápa: a labda mögé Bárányos állt és a rövid sarokra tekert, de Sebők megint a helyén volt. 12′ Szakály szöglete Horváth Gábor pápai védőgyűrűben fejelhetett 5 méterről, de bólintása elszállt a léc fölött. 10′ Megint Bárányos került lövőhelyzetbe, pattogós lövését magához ölelte a fehérvári portás. Lendületesen kezdtek a csapatok, komoly helyzet egyelőre nem volt. 6′ Bárányos fejelhetett 10 méterről kapura, de csúsztatását Sebők biztos kézzel fogta. 3′ Máris ott volt egy helyzet, de pápai védők bizonytalankodása után lövőhelyzetbe került Nagy kísérletét végül blokkolták a bekkek. 2′ Mindkét szakvezető támadó felállásban küldte pályára csapatát, érdekes kis meccs alakulhat ki Székesfehérváron! 1′ Megy a kupameccs a Sóstói Stadionban! A találkozót megelőzően a padon kezdő U20-as válogatottat, Présinger Ádámot köszöntötték. 0′ HAMAROSAN KEZDŐDIK A TALÁLKOZÓ! Minden a Magyar Kupa történéseiről itt - kattints! TARTSATOK VELÜNK! Második félidő