Supertitle NB I, 11.forduló - ÉLŐ: kattints az eredményre! Bajnokság NB I (2010/2011) Helyszín Perutz-stadion Mérkőzés kezdete 2010. október 23. szombat 17:30 Az aktuális félidő kezdete 2010. október 23. szombat 17:35 Csapat A Lombard Pápa Csapat A gólok 1 Csapat B Újpest Csapat B gólok 0 Első félidő 26′ Több mint 20 perc után ébredezik a vendégalakulat, egyre többször lépik át a félpályát, és kerülnek a kapu közelébe az újpestiek is. 24′ Egyenlíthetett volna az Újpest! Mitrovics jobb oldali szögletébe az ötösön üresen érkező Pollák tette bele a lábát, de onnan fölé ment a laszti. 19′ Ezúttal is Abwo cselezte be magát a jobb szélről a tizenhatoson belülre, majd méterekkel a hosszú sarok mellé tekert. Nagyon aktív a Pápa, elsősorban pedig az ETO ellen győztes gólt szerző Abwo! 17′ Nyom a Pápa: Abwo cselezte be magát a jobb oldalról, két védőt is átrázott közben, majd középre gurított, a szélről belépő Heffler azonban védője szorításában jócskán mellé sodorta a labdát. 16′ Pollák mentett nagyot a jobb oldalon, a meginduló Abwo elöl sikerült szögletre tisztázni. A sarokrúgás után a bal sarok mellett suhant el egy pápai lövés. 15′ Bárányos verte meg a védőjét a tizenhatos jobb sarkánál, betört, majd a rövid oldal mellé bombázott. 14′ Tisza próbálkozott egy lövéssel, tisztán vette át a labdát a tizenhatos közelében, majd jobbal kevéssel a bal alsó sarok mellé tekert. 8′ Újabb veszélyes pápai szöglet, ezúttal a bal oldalról. A hosszú oldalra ívelt labdát egy pápai elöl becsúszva rúgta ki Balajcza. Bátor próbálkozás volt, nem sokon múlt, hogy ne a csatárt találja el a kapus. 4′ MEKKORA HIBA BALAJCZÁTÓL! VEZET A LOMBARD PÁPA! Heffler jobb oldali szögletére Balajcza borzasztóan ugrott fel, amely így a Mariccsal viaskodó Vermesről pattant a kapuba! Öngól! 1-0. 3′ Jó iramban kezdődik a mérkőzés, hol az egyik, hol a másik tizenhatos környékén pattog a labda. 2′ Szűcsöt próbálták meglepni egy kapura íveléssel az újpestiek, de nem jött össze a próbálkozás. 1′ Elkezdődött a forduló egyik legpikánsabb találkozója, a Véber György vezette Pápa és az Újpest meccse! 0′ HAMAROSAN KEZDŐDIK A TALÁLKOZÓ! Beharangozó nyilatkozatok itt! I Az NB I állása itt! TARTSATOK VELÜNK! Második félidő

Forrás: Pepsifoci.hu
RSS tartalom, A cikket automatikus RSS rendszer küldte be, amely egy híroldal összes cikkét posztolja a Propeller.hu oldalára. A más híroldalak által feltöltött tartalmak nem feltétlenül tükrözik a szerkesztőség álláspontját, ezek valóságtartalmát nem áll módunkban ellenőrizni.