Supertitle NB I, 12. forduló - ÉLŐ: kattints az eredményre! Bajnokság NB I (2010/2011) Helyszín Sóstói-stadion Mérkőzés kezdete 2010. október 29. péntek 19:00 Az aktuális félidő kezdete 2010. október 29. péntek 19:07 Csapat A Videoton Csapat A gólok 0 Csapat B Bp. Honvéd Csapat B gólok 0 Első félidő 14′ A Botis kezezése után megítélt 24 méterről elvégzett szabadrúgást Andic lőtte el jó erővel, de Kemenes kezébe. 12′ HELYZET! Polonkai szabadrúgása után Botis fejéről került az érkező Nikolics elé, aki kapásból lőtt kapu fölé. 11′ Danilóé az első sárga lap, nagyon csúnyán lépett oda Andicnak a vendégek játékosa. 10′ Lázár lőtt nagyon messziről a bal alsó sarok mellé méterekkel egy vissztett labdát követően. 8′ Mezőnyjátékkal telnek az utóbbi percek, a Vidi irányításával. 8′ Abass jobb oldali beadására szaladt alá Bozsovics, de a hosszún védője, Lázár érkezett, akinek visszapasszolt labdájával már fel tudott szabadítani a montenegrói kapus. 3′ Fehérvári mezőnyfölénnyel indul a találkozó. 2′ Polonkai passza után Nikolics lőtt fölé balról. 1′ Megy a meccs! 0′ HAMAROSAN KEZDŐDIK A TALÁLKOZÓ! Beharangozó nyilatkozatok itt! I Az NB I állása itt! TARTSATOK VELÜNK! Második félidő