Supertitle NB I, 12. forduló - ÉLŐ: kattints az eredményre! Bajnokság NB I (2010/2011) Helyszín Albert-stadion Mérkőzés kezdete 2010. október 30. szombat 15:00 Az aktuális félidő kezdete 2010. október 30. szombat 15:03 Csapat A Ferencváros Csapat A gólok 0 Csapat B Szolnoki MÁV Csapat B gólok 0 Első félidő 21′ Miljovics kapott remek indítást a jobb szélen, élesen belőtt veszélyes labdája azonban a középen érkező társak mögé ment, így végül felszabadított a szolnoki védelem. 19′ Schembri kapott sárga lapot műesésért, pedig vélhetően valóban szabálytalankodtak ellene 18 méterre a kaputól. 18′ Schembri fordult kapura, majd 17 méterről a bal alsó sarok mellé lőtt, Rézsó érzékelte, hogy nem lesz gond, és elengedte a labdát. 14′ FRADI-HELYZET! Rósa lőtt remekül 25 méterről, Rézsó szögletre ütötte a léc alá tartó löketet. 12′ SZOLNOKI LEHETŐSÉG! Cornaci középre lövése után Szalai került helyzetbe Csizmadia hibáját kihasználva, de 13 méterről nem sikerült elég erőt adni a lövésbe, amelyet így könnyedén védett Haber. 11′ Haber húzott le magabiztosan egy bal oldali beadást. A ferencvárosi tábor időközben rákezedett az "ébresztő, ébresztő" rigmusra, ez sokat elárul a mérkőzés első tíz percéről. 9′ Andrezinho adott remek keresztlabdát a jobb oldalra Rósának, akinek lefejelt labdájával Schembri kerülhetett volna helyzetbe, de Rósánál húzták a lest. Centikkel lehetett csak előrébb, mint egy szolnoki védő középen. 6′ Meglepetésre ezúttal Justin Haber kapott szerepet a kapuban Prukner Lászlótól, aki a mérkőzés előtti nyilatkozatában elmondta, úgy érzi a stáb, fejben elfáradt egy kicsit Ranilovic, az elsőszámú Fradi-kapus. 4′ Ferencvárosi mezőnyfölénnyel kezdődik a találkozó, helyzetet viszont egyik oldalon sem láthattunk még. 1′ Elkezdődött a szombati meccsdömpingünk első Monicomp Liga-találkozója! A hazai csapat indította útjára a labdát. A találkozó előtt Rósa Dénest köszöntötte a Ferencváros, miután századszorra lépett pályára Fradi-mezben a legutóbbi, Debrecen elleni mérkőzésen. 0′ HAMAROSAN KEZDŐDIK A TALÁLKOZÓ! Beharangozó nyilatkozatok itt! I Az NB I állása itt! TARTSATOK VELÜNK! Második félidő