Supertitle NB I, 23. forduló - ÉLŐ: kattints az eredményre! Bajnokság NB I (2010/2011) Helyszín Szombathely Mérkőzés kezdete 2011. április 17. vasárnap 17:30 Az aktuális félidő kezdete 2011. április 17. vasárnap 17:32 Csapat A Haladás Csapat A gólok 0 Csapat B Videoton Csapat B gólok 0 Első félidő 18′ BRAVÚR! Nagy kavarodás után Rózsa tolt ki a léc alól egy hulló falevél-szerű Elek-fejest szögletre. 13′ HELYZET! Fodrek életveszélyes beadásáról alig maradt le a hosszú oldalon érkező Nagy I. Gábor! 10′ Lüktető a játék, nagy az iram, és a hangulat is remek a lelátón, ami eddig hiányzik, az a komolyabb helyzet. 8′ AZ ELSŐ VENDÉG-HELYZETECSKE: Gosztonyi tekert szabadrúgásból kapu fölé. 3′ Bozovic bakija hozta a frászt a Vidi-drukkerekre, de végül elhárult a veszély. 1′ MEGKEZDŐDÖTT A MÉRKŐZÉS! 0′ HAMAROSAN KEZDŐDIK A TALÁLKOZÓ! Beharangozó nyilatkozatok itt! I Az NB I állása itt! TARTSATOK VELÜNK! Második félidő

Forrás: Pepsifoci.hu
RSS tartalom, A cikket automatikus RSS rendszer küldte be, amely egy híroldal összes cikkét posztolja a Propeller.hu oldalára. A más híroldalak által feltöltött tartalmak nem feltétlenül tükrözik a szerkesztőség álláspontját, ezek valóságtartalmát nem áll módunkban ellenőrizni.